Bedava İnternet Kampanyası

0 44

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cep telefonu kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiştir ve insanlar en az bir hat kullanmaktadır. Vodafone hat alan herkes, bedava internet kampanyalarından faydalanabiliyor. Turkcell bedava internet ve Vodafone gibi diğer operatör bedava internet kampanyalarını takip etmek isteyenler, günlük yapacakları ziyaret ile güncel bilgilere ulaşabilecektir. Vodafone hoş geldin kampanyası kapsamında faturasız yeni hat alanlar 15 GB bedava internet kazanabiliyor.

Vodafone İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanya seçeneklerinin, farklı şartlarla oluşturulduğu görülmektedir.

https://www.bedavainternetkampanyasi.com/ Bedava internet kampanyaları başlığı altında yer alan seçenekler şöyle sıralanıyor;

  • Yeni hatta hoş geldin kampanyası,
  • Yükle harca kazan kampanyası,
  • 4.5G Teknolojisini kullan kazan kampanyası,
  • Vodafone 1 GB bedava internet kampanyası

Vodafone abonelerine 2020 yılına özel sunduğu bedava internet paketleri ile 2 GB ile 30 GB arasında internetten oluşuyor. Siteyi ziyaret edenler, bedava internet kazanabilecekleri gibi kripto para ve yaşam kategorilerini de görebiliyor.

Daha fazla mesaj

Hosting Ne İşe Yarar? – Onlinehosting.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sitelerde Elektrikli Araç Şarj İstasyonu İçin Gerekli Olan İzinler

Yeni Hatta Hoş Geldin

Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında, operatör değişikliği yapanlara yüksek oranlı internet seçenekleri yer alıyor. Vodafone operatörü de, yeni hatta hoş geldin kampanyası ile yeni hat alan ya da faturasız hatta geçiş yapanlar toplamda 15 GB bedava internet kazanabiliyor. Faturasız hat sahipleri, bedava internet için 7000’e “HEDİYE5GB” yazıp sms gönderdiklerinde, aylık 5 GB, 3 ay boyunca toplam 15 GB alabilecek ve doyasıya internet kullanabilecektir. Hatlarına tanımlı olan internet paketi haricinde bedava olarak eklendiği için 3 ay boyunca internet ihtiyaçlarını karşılamış olacaklardır.

Yükle Kazan

Bedava internet için yükle kazan seçenekleri, Bimcell bedava internet kampanyalarında daha fazla görülmektedir. Faturasız hat kullanan Vodafone aboneleri, hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında bedava internet kazanma şanslarını devam ettirebilecektir. TL yükleyenler hemen kazanabilmekte ve yükledikleri TL miktarını harcadıktan sonra tekrar yüklemeye yine kazanabileceklerdir.

1 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneleri, bedava internet kampanyalarını takip ederek, internet ihtiyaçlarını bedava aldıkları GB’lar ile karşılıyorlar. 1 GB bedava internet kampanyası için “S” yaz ve 7000 kısa mesaj servisine sms olarak gönder hemen 1 GB bedava interneti hattına tanımlat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows'ta Sürücü Harfleri Nasıl Değiştirilir?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku