CS: GO Hile Kodları [EN YENİ]

1 70

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

CS: GO , Son günlerin en fazla oynanan oyunlarının başında gelen ve gün geçtikçe popülerliği artan CS: GO hile kodları tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da vardır.

CS: GO hile kodları ile oyunda çok daha keyifli ve eğlenceli olmaktadır. Özellikle bu kodlar ile duvarların arkasından görebilir ve sınırsız olan cephaneye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarın anlık performansını gösteren bir kısmını açabilirsiniz. Bütün bunlar oyuncular tarafından çok da bilinmeyen CS: GO hile kodlarının tamamının ne işe yaradığını detaylı olarak bilinmesi ile çok daha kolay olacaktır.

CS: GO Hile Kodları Nereye Yazılır?

Kurulduğu günden itibaren uzun yıllar geçmesine rağmen CS: GO büyük bir kesimin tercih ettiği en popüler oyunların başında gelmektedir. Oyunun hile kodlarını kullanabilmek için yazılmaları gerekir. Çok fazla merak edilen ve cevabı aranan CS: GO hile kodları nereye yazılır diyenler için ilk olarak CS: GO konsol bölümünü açılması gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hangi PS4 Oyunları PS5'te Çalışmaz?

Konsolu açmak için oyuna giriş yapıldıktan sonra “é” tuşuna basılması gerekmektedir. Bu tuşa basıldıktan sonra konsol açılmaması durumunda oyun ayarlarında bir bozukluk vardır ve orijinal ayarlara döndürebilmek adına aşağıda yer alan işlemlerin sırası ile yapılması gerekir. İşte yapılması gereken işlemler;

 • İlk ayarlar kısmına giriş yapılmalı,
 • Ardından ayarların hemen alt bölümünde yer alan “ Geliştirici modun etkin” özelliği aktif edilmesi gerekir,
 • Daha sonra ekrandan çıkış yapılmalı ve tekrar “é” tuşuna basılması gerekir. Bu defa konsolun açılması kaçınılmaz olacaktır.

Yapılan bu işlemler sonrasında hile kodları sırası ile yazmak mümkün olacaktır. Kodları girdiğinizde oyun içinde ihtiyacınız olan tüm hileleri kolaylıkla yapma avantajı elde edeceksiniz.

CS: GO Kodları Hile

Oyun içinde daha fazla yükselmek ve lider olmak için büyük avantajlar sağlayan CS: GO kodları hile sayesinde istenilenleri elde etmek mümkün olacaktır. Pek çok oyun severin kullandığı bu kodlar şunlardır;

cs go da hile kodları
cs go 1.6 hile kodları

 

 • Sv_ Cheats 1: Hileleri aktif etmek için kullanılır,
 • R_ drawothermodels 2: Wallhack açmak için kullunılır ve kapatmak için ise 1 kullanılabilir.
 • Mp_ limitteams 0 : Limit kaldırma,
 • Mp_ freezetime 0 : Round başında yer alan bekleme süresinin sıfırlanması,
 • Sv_ infinite_ ammo 1 : Sınırsız mermi ve bomba kazanma,
 • Bot_ kill : Oyunda yer alan bütün botların ölümünü sağlar,
 • Good : Can azalmaz ve devam eder,
 • Mp_ buytime : Alış veriş süresinin sınırsız olmasını sağlar ve bu sayede istediğiniz anda silah gibi ihtiyaçlar satın alınabilir,
 • Mp_ buy_ anywhere 1 : Oyunda satın alım alanları sınırını ortadan kaldırır ve böylece haritanın her noktasında silah gibi teçhizat satın alımları yapılabilir,
 • Ammo_ grenade_ limit_ total 5 : Aynı anda 5 farklı türde bomba satın alımı sağlanır.

CS: GO Hile Kodları Aim

Oyun içinde birden daha fazla hile kod türleri yer almaktadır. bu kodlar detaylı bir şekilde öğrenmek oyunda daha iyi yerlere gelmek ve yenilmez olmak için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. CS: GO hile kodları Aim oyunun içinde bulunan kodlar arasından biri olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Pubg Klan İsimleri (En Yeni)

Aim kod ile resmi olmayan eşleşmelerde oyuncuları kandırabilir ve onlar ile daha eğlenceli zaman geçirmek mümkün olacaktır. Nişan hilesini aktif etmek için ilk olarak geliştirici konsolun açılması gerekir. Oyunun Aim kodları şunlardır;

 • weapon_accuracy_nospread 1,
 • weapon_debug_spread_gap 1weapon_recoil_cooldown 0,
 • weapon_recoil_decay1_exp 999,
 • weapon_recoil_decay2_exp 999,
 • weapon_recoil_decay2_lin 999,
 • weapon_recoil_scale 0,
 • weapon_recoil_suppression_shot 500,

CS: GO Hile Kodları Wall Hack

Gün geçtikçe kullanıcısının daha fazla olduğu oyunda pek çok hileler gibi duvarın arkasından oyuncu ve silahları görebilme hile kodu Wall hack tüm oyun severlerin çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Genel olarak arkadaşlarını trollemek için kullanılan CS: GO hile kodları Wall Hack ile oyun daha da keyifli bir hal almaktadır.

Bu hileyi uygulamak oldukça kolay olmakta ve ilk olarak oyuna girdikten sonra r_ drawothermodels kodu için 2 kullanarak aktif hale gelir. 1 kullanmak ise hileyi kapatmanız için yeterli olacaktır. Hileyi sadece yetkili olduğunuz odada kullanabilirsiniz ve burada arkadaşlarınız hileyi aktif etmelidir.

CS GO Aim Hack nasıl yapılır?

CS GO AIM Hack yapmak için geliştirici konsolunu açınız ve buraya sv_cheats 1 yazınız. Bu kod, sizlerin hileyi aktif etmenize yarayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PES 2022 Nasıl Olacak? Yenilikler ve Çıkış Tarihi

Nasıl hile açılır cs go?

Konsolu açmak için é tuşuna basın ve altta çıkan kutucuğa sv_cheats 1 yazınız. Wall Hack aktif olacaktır. Yine konsol bölümüne r_drawothermodels 2 yazarak hile açılmış olacaktır.

CS GO Wall Hack kodu nereye yazılır?

Klavyenizde é tuşuna basarak konsola erişmiş olursunuz ve wallhack kodlarını bu satıra yazabilirsiniz.

80%
Awesome
 • Design
1 yorum
 1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku