En iyi Mobil Futbol Oyunları 2021

0 936

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün sizlerle birlikte en iyi mobil futbol oyunları 2021 önerileri ile alakalı olarak bilgiler sunmak amacı içerisinde olacağız. Her geçen gün büyüyen ve gelişen mobil yazılım sektöründe özellikle oyunlar ile alakalı olarak çok yönlü çeşitlilik ciddi manada kendisini gösteriyor diyebiliriz. Mobil oyunlar içerisinde özellikle erkekler için en önemli alternatifler şüphesiz ki futbol oyunlarıdır.

Zaman içerisinde birçok büyük yazılım şirketi, mobil futbol oyunları ile alakalı olarak çok yeni seçenekleri bizlere sundu. Bizde elimizden geldiğince bu makalemiz içerisinde sizlere öneriler sunma yolunda adımlar atacağız. Aşağıdaki öneriler aynı zamanda editörlerin de bu anlamda ki puanlamaları sonucunda derlenerek sizlere sunulmuştur.

En iyi Mobil Futbol Oyunları 2021

Listemiz içerisinde özellikle doğrudan futbol ile alakalı oyunları değil, menajerlik oyunları ile alakalı da bilgileri sunma amacı içerisindeyiz. Türkiye’de özellikle spor oyunlarının indirme rakamlarının ciddi manada yüksek olduğunu biliyoruz. Bu neden dolayısı ile listeyi belirlerken en iyi oyun seçeneklerini sunma yolunda da adımlar atma amacı içerisinde olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kredi Kartı ile Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Kafa Topu 2 Online

Webtekno şirketinin bir ayağı olan Masomo Gaming tarafından geliştirilmekte olan ve Türkiye’nin dünyaya yayılan mükemmel ötesi mobil oyunu. İlk sürümü ile birlikte milyonlarca oyuncuya ulaştılar ve aynı başarı katlanarak ikinci oyun sürümü için de devam ediyor. Oyunun keyfi, akıcılığı ve bu gibi aklınıza gelebilecek birçok diğer seçeneği sizleri kendisine hayran bırakacak.

Kafa Topu 2

eFootball PES 2021

KONAMI şirketinin geliştirdiği ve zaman içerisinde mobil platformda da mükemmel ötesi imkanlar sunan harika bir oyun. Grafikleri, oynanışı ve bilgisayar ortamında ki deneyimle aynı seçenekleri bizlere sunması da ayrıca cezbedici seçeneklerden birisidir. Pro Evulotion Soccer serisinin günümüzde mobil ortamda da geldiği nokta aşikar. Dolayısı ile mutlak surette ön planda tutulması gereken bir oyun.

eFootball PES 2021

FIFA Mobile Soccer

EA Sports ile Konami arasında ki büyük rekabet mobil futbol oyunları alanında da çok çetin bir şekilde devam ediyor. İki şirketin de en az bilgisayar ve oyun konsolu sektöründeki kadar iddialı oldukları mobil oyun sektörü var. FIFA, özellikle çok daha kapsamlı ve profesyonel şekilde sunduğu deneyimleri ile birlikte adından ciddi manada söz ettirmeyi başarıyor. Dolayısı ile listemizin en önemli oyunları içerisinde öncelikli durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefon Şifresi Nasıl Kırılır?

FIFA Mobile Soccer

Soccer Manager 2020

Futbol oyunları kadar ilgi çekici ve önemli seçeneklerden birisi de mobil menajerlik oyunları demek yanlış olmaz. Bu anlamda mobil oyun sektöründe en çok indirilen ve en çok dikkat çeken seçenekler arasında yer alan oyun, hem Android hem de iOS açısından sorunsuz şekilde indirilip oynanabilir. Dolayısı ile listemiz içerisinde ki en önemli ve en ilgi çekici oyunlardan birisi olarak da adından söz ettirir.

Soccer Manager 2020

Dream League Soccer 2021

FIFA ve eFootball PES serisi kadar iddialı ve lisanslama anlaşması açısından da FIFPRO ile anlaşan mükemmel ötesi bir oyun. Bildiğimiz gibi mobil futbol oyunlarının hemen hemen hepsinde lisans sıkıntısı olabiliyor. FIFPRO ile lisans anlaşması yapan bu mükemmel oyun, ünlü futbol yıldızlarının reklamları ile de ciddi anlamda ön plana çıktı. Nitekim en çok indirilen ve oynanan mobil futbol oyunları içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Dream League Soccer 2021

Online Soccer Manager 2021 (OSM)

Hali hazırda en çok indirilen mobil futbol menajer oyunları içerisinde belki de en eğlenceli seçeneklerden birisidir. İsim lisansları noktasında da FIFPRO anlaşması yapan oyun, gerçek zamanlı olarak ve gerçek oyuncular ile online olarak deneyim edilebiliyor. Dolayısı ile mutlak surette listemizin en önemli sıralarında bulunuyor diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows Live Mail Çalışmıyor Nasıl Onarılır?

Online Soccer Manager 2021 (OSM)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku