Galatasaray Başkanı Burak Elmas Projeleri ve Vaatleri

1 468

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonrası Galatasaray Başkanı Burak Elmas projeleri ve vaatleri ciddi anlamda merak edilen sorulardan. Bilindiği üzere kulüp gündemi ciddi anlamda bu soru işaretleri ile doluydu. Galatasaray tarihinin en yüksek sayıda adaylı ve en sakin seçimlerinden birisi gerçekleştirildi. 19.06.2021 tarihinde yapılan seçim sonuçları akşam saat 22 sularında sonuçlandı.

Toplam 30 sandık açıldı ve ilk 11 sandıkta Eşraf Hamamcıoğlu üstünlüğü dikkat çekiyordu. Sonrasında Burak Elmas sandıklarda lider çıkmaya başladı ve 28. sandık itibari ile liderlik el değiştirdi ve seçim bu şekilde noktalandı. 38. Galatasaray Kulüp Başkanı Burak Elmas oldu ve aslında biraz da taraftarın istediği oldu demek yanlış olmaz. Elmas, özellikle projeleri ve vaatleri ile birlikte ciddi anlamda ön plana çıkmıştı.

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bir Sezonda 70 Maç

Galatasaray 38. Başkanı Burak Elmas Kimdir?

Galatasaray Lisesi bünyesinde yapılan seçimde çok ciddi bir oy farkı ile Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte açık ara savaşı kazanan Elmas, aslına bakarsanız çok uzun süredir kulübün içerisinde olan ve en büyük başarılarda yönetici kadrosu içerisinde yer alan isimler arasındadır.

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Amerika’da Finans ve Pazarlama alanında yükseköğretim yaptı. UEFA şampiyonu başkan Faruk Süren’in damadıdır. 2018 yılında ise Galatasaray Sportif AŞ kadrosunda yönetici olarak çalışmıştır. Genç yaşı ve dinamizmi ile birlikte kendisinden ciddi beklentiler olduğunu söylemek yanlış olmaz sanıyorum.

Burak Elmas

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın Vaatleri ve Projeleri

Çok genç yaşında ve özellikle harcama limitleri açısından ciddi anlamda avantajlı bir şekilde kulübün başına geçen Burak Elmas, seçim öncesinde hem Divan Kurulu hem de taraftarlara sunduğu vaatler ile birlikte ciddi anlamda adından söz ettirdi. Fatih Terim konusu özellikle ciddi anlamda merak konusuydu.

Daha fazla mesaj

Xbox’ta Hangi Uygulamalar var?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   QR Kodu ile Outlook'ta Oturum Açma

Fatih Terim Takımın Başına

Mustafa Cengiz’in sözleşme yenilemediği Fatih Terim ile alakalı olarak aday olduğundan beri takımın başına getireceğini söyleyen Elmas, seçim sonrası konuştu. Verdiğimiz sözü teker teker tutacağız ve ilk iş olarak efsane hocamız Fatih Terim ile görüşüp kulübün başına getireceğiz dedi. Bu da aslına bakarsanız taraftarları kendisine hayran bırakmak için yeterli bir sebepti.

140 Milyon Dolar Sponsorluk Anlaşması

Forma sponsorluğu ve stadyum isim hakkı gibi projeler ile birlikte yeniden planlama yapacaklarını söyleyen Elmas, şimdiden bir sponsor grubu ile anlaştığını söyledi. Bu anlaşmalar ile birlikte kulübe 140 Milyon Dolar ekstra gelir elde ettirmek için projeler geliştirme yolunda en kısa sürede adım atacaklar.

Kemerburgaz Tesisleri

Galatasaray için Florya arazisinin imar planının hazırlanmasını sağlayacaklarını açıklayan Elmas, uzun süredir beklemede olan Kemerburgaz tesisleri ile alakalı da projesini açıkladı. 26 aylık bir zaman dilimi içerisinde Kemerburgaz Tesisleri için tüm hazırlıkların ve inşa süresinin bitmesini hedeflediğini söyledi ve bu anlamda da çok ciddi talep gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kedi Traş Makinaları Yetişkin Köpek Maması Yanında Eldiven Bedava

Transferler PSV Maçına Yetişecek

Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda çok zorlu bir rakip olan PSV Eindhoven ile eşleşen Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ne katılma noktasında çok ciddi anlamda dezavantajlı. 21.06.2021 tarihi ile hemen Fatih Terim’in takımın başına geçmesi sağlanacak ve hocanın raporları doğrultusunda tüm transfer çalışmaları yapılarak kampa hazır kadro ile gidilmesi hedefleniyor.

Basketbol’da Hedef Euroleague ve Yeni Spor Salonu

Alternatif branşlarda da başarı hedefi içerisinde olacak olan Galatasaray Basketbol Takımı için 11 bin kişi kapasiteli yeni bir spor salonu yapılarak. Aynı zamanda ek gelir için Tevfik Fikret Spor ve Yaşam Merkezi adı altında yeni bir kompleks inşa edilecek. Hedef, basketbol takımının Fenerbahçe ve Anadolu Efes kadar ciddi başarılara erişerek kulübe para kazandırması olacak ki bu da heyecan verici bir proje.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku