PES 2022 Nasıl Olacak? Yenilikler ve Çıkış Tarihi

0 9.999

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Oyun haberleri içerisinde ciddi olarak merak edilen PES 2022 nasıl olacak, yenilikler ve çıkış tarihi hakkında bilgiler sunacağız. Türkiye’de her geçen gün ciddi manada büyüyen bir oyun furyası olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Futbol oyunlarında özellikle zamana bağlı olarak ciddi değişimler yaşanıyor. Bu ciddi değişimler de beraberinde çok daha farklı merakları getiriyor.

PES 2022 haberleri ile alakalı olarak henüz kesin açıklamalar yer almadı. Ancak geçtiğimiz yıldan itibaren KONAMI şirketi, oyunu ciddi anlamda değiştireceği ile alakalı somut adımlar da attı. Oyun motorunu tamamen değiştiren şirket, aynı zamanda arayüzü de tamamen farklı bir hale getirerek profesyonel lisanslı bir oyun dönemine geçiş yapmayı hedefliyor.

Unreal Engine 5 Oyun Motoru ile %100’e Yakın Gerçeklik

FIFA, birkaç sene öncesinde Unreal Engine 5 motoruna geçiş yaptı ve bu motor ile birlikte oyunun çehresi tamamen değişti. Uzun süre dirense de ne yazık ki aşama kaydedemeyen KONAMI şirketi de bu motora geçiş yaptı. Bu da ne demek? Oyun çok daha akıcı, çok daha gerçekçi ve çok daha zevkli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows 11'de Teams Chat Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Oyuncuların yüz mimiklerindeki gelişmelerden tutun da aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek adından söz ettiriyor. Tabi ki FIFA ile aynı etkiyi yaratmayacaktır ancak grafik kalitesini %100 değiştirerek önceki PES deneyimlerini unutmamıza yardımcı olacak. Oyun ile alakalı olarak merak edilen en büyük gelişme de aslında tamamen bu.

PES 2022 Unreal Engine

PES 2022 Lisanslı Lig Sayısı Ciddi Şekilde Artacak

KONAMI şirketi, özellikle yıllardan beridir takım ve lig lisansları konusunda kendisini ciddi manada geliştirmeye çalışıyordu. Bu gelişmeler ışığında baktığımız zaman özellikle lisanslı lig konusunda 2022 yılı, bu oyun için ciddi manada farklı gelişmeleri de beraberinde getiriyor.

Oyunda grafiksel gelişmelerin yanında lisanslı lig ve takım sayılarının artışı da ciddi manada kendisini gösterecek gibi görünüyor. Takım logoları ve formaları ile alakalı tüm gelişmeler de bu noktada muazzam olarak kendisini gösteriyor. İngiltere Premier Lig takımlarının tamamının lisanslı olacağı ile alakalı olarak bir bilgi söz konusu. Yayınlanan ilk resimlerin de bu şekilde karşımıza çıktığı aşikar. Ancak tam olarak henüz lisanslamalar ile alakalı bilgi sahibi değiliz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Volvo Hakkında Bilmediğiniz Enteresan Bilgiler

Sunucular Değişiyor, E-Spor Deneyimi Büyüyor

PES 2022, her açıdan çevresini ciddi manada değiştirecek. Unreal Engine 5 motoru zaten oyun için çok büyük bir değişimi beraberinde getiriyor demek yanlış olmaz. Ancak online oyunlarda ki ciddi yavaşlama ve sorun da beraberinde sorunları getiriyor.

e-Spor turnuvaları ile birlikte artık değişim ciddi manada kendisini gösteriyor diyebiliriz. Oyun sunucularını tamamen değiştirerek yeni nesil hızlı sunuculara geçiyor KONAMI şirketi. Bununla birlikte turnuva modları ile alakalı olarak değişimlerin olacağı yönünde haberler geliyor. Bununla birlikte oyuncuların ciddi manada eleştirdiği online oyunda ki yavaşlama da ciddi manada sorun teşkil ediyor.

eFootball PES 2022 oyunu ile birlikte bildiğimiz tüm standartlar ciddi manada değişecek. Tüm oyun deneyimine yönelik olarak profesyonellik adından söz ettirecek. Çalım, şut, estetik hareketler ile alakalı olarak da daha yeni animasyonlar gelecek ancak bunların EURO 2020 oynanırken tanıtılacağını biliyoruz.

80%
Awesome
  • Design
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku