SEOPix Dijital Pazarlama Ajansı ile Her Yerde Görünür Olun!

1 396

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Günümüzün doğrudan kitleye ulaşmasını sağlayan pazarlama yöntemlerinden en etkilisi dijital pazarlamadır. Dijital pazarlama ile dilediğiniz konumdan, dilediğiniz ilgi alanlarına ilgi gösteren, hedeflediğiniz yaşlardaki kullanıcıları hedefleyerek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizin reklamını sağlamanız mümkündür.

 

Bu tarz durumlarda da genelde işletme sahipleri işleri konusunda kendilerini geliştirdiği ve işleri hakkında bilgi sahibi oldukları için dijital pazarlamaya hem vakit ayıramıyorlar, hem de genellikle kendi yaptıkları dijital pazarlama ile alakalı olan işlemlerden verim alamıyorlar. Bu durumda da dijital pazarlama ajanslarının sunmuş oldukları danışmanlık hizmetleri devreye girmektedir.

SEOPix, 360 derece dijital pazarlama hizmeti sunan dijital pazarlama ajansıdır. SEOPix sayesinde SEO’dan Sosyal Medya Danışmanlığına kadar bütün dijital pazarlama araçlarının danışmanlığına sahip olabilirsiniz..

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEOPix sizi, SEO danışmanlığı hizmeti ile web sitenizi ilk sayfaya yükseltmeye davet ediyor! Peki SEO nedir? Kısaca özetleyecek olursak web sitenizin gerekli optimizasyonu sağlanarak(arama motoru kriterlerine uygun olarak), web sitesinin hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almasını sağlamaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sitelerde Elektrikli Araç Şarj İstasyonu İçin Gerekli Olan İzinler

 

Her arama motorunun kendisine özgü olarak sıralama kriterleri bulunmaktadır. SEO, genellikle de Google için yapılmaktadır çünkü çok büyük oranla en çok kullanılan arama motoru Google’dır. Durum bu şekilde olunca, web sitesi Google’ın sıralama kriterlerine uygun olarak düzenlenir ve sıralamalarda yükseliş gerçekleşir. SEO ile organik trafiğinizde artış yakalayacağımız için satışlarınızda ve müşteri sayınızda artış yakalayabilirsiniz. SEOPix ile sizler de yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerde yükseliş yakalayabilirsiniz.

 

Bildiğiniz üzere Google’da organik sonuçlar ve reklamlı sonuçlar bulunmaktadır. Bazı sektörlerde barınan siteler için SEO’nun yanı sıra Google Ads ile de verimli sonuçlar alınabilmektedir. Bundan dolayı da Google Ads tecrübesi ve bilgisi olmayan işletme sahipleri, SEOPix’ten Google Ads Danışmanlık hizmeti almaktadırlar.

 

Normal şartlarda Google Ads uzmanları tarafından uygulanması gereken işlemleri, işletme sahiplerinin kendisinin uygulamaya çalışması ile büyük zararlar yaşamaktadırlar. Halbuki bir bilen tarafından yönetilen Google Ads hesabında hem büyük bütçeler korunmuş olur hem de bu bütçe ile daha iyi verim alınmış olur. Bundan dolayı Google Ads danışmanlığı hizmetinden yararlanmak için hemen SEOPix ile iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'ınızda Siri'yi Nasıl Kapatabilirsiniz?

 

Web Tasarım Hizmeti

SEOPix’in, dijital pazarlamanın her dalında hizmet verdiğiniz zaten belirtmiştik. Bunlardan birisi de web tasarım hizmetidir. Profesyonel Web Tasarım hizmeti sayesinde özgün ve güncel dinamiklere uygun web sitesi tasarımı ile kendi web sitenize kavuşabilirsiniz. SEOPix olarak taleplerinizi dikkate alıyor ve tam olarak istediğiniz web sitesini oluşturmaya gayret ediyoruz.

Web sitesini hazırlarken, web sitesini size teslim ettikten sonra dilediğiniz zaman istediğiniz nokta kolayca değiştirebilmenizi sağlayan yazılımlar tercih ediyoruz. Web tasarım hizmetimizde web sitelerinizi hazırlarken kullanıcı deneyimini en öne alıyor, SEO uyumlu bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz. Böylece yapacağınız SEO uygulamalarında site içerisinde yapacağınız işlemleri minimize ediyor ve sizi iş yükünden kurtarıyoruz. Bir firma için web sitesinin en önemli dijital pazarlama aracı olduğunu düşünüyoruz. Kullanıcılar bir firmanın web sitesini ziyaret ettiği zaman web tasarım kalitesine göre firma hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlere sahip olabiliyorlar. Bu ve diğer kullanıcı deneyimi faktörlerini dikkate alarak web tasarım hizmetimizi sunmaya çalışıyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows 10 Yazı Boyutu Değiştirme

Sizler de SEOPix’in dijital pazarlama hizmetlerinden faydalanmak ve her mecrada görünür olmak istiyorsanız SEOPix.net’i ziyaret edebilir, teklif alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku