Skybitpro, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde!

1 532

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2019 yılından itibaren faaliyet hayatına devam eden Kripto Para Borsası Skybitpro, 7/24 ulaşılabilirliği ve kullanıcı dostu ara yüzüyle birlikte adından söz ettirmeye devam ediyor. Müşteri odaklı bir yatırım platformu yaratan ve kullanıcıları üzerinde güven duygusunu hissettiren Skybitpro, bu bağlamda üniversiteler ile iş birliği yaparak sektörün geleceğine yön vermek için üniversite öğrencilerinden ilham almaya devam ediyor.

 

Skybitpro, gelişmekte olan blockchain hakkında üniversite öğrencileriyle workshoplar gerçekleştirmeye başladı. Bu workshoplar ve eğitici programların ilk ayağı İstanbul Üniversite’si Avcılar yerleşkesinde gerçekleşti.

 

Skybitpro İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Gelişim Kulübü Etkinliğinde

 

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Gelişim Kulübü ile ortak bir çalışma yürüten Skybitpro, etkinliğe katılan öğrencilere benzersiz bir deneyim yaşattı. 14 Mart tarihinde gerçekleşen etkinlikte uzman kadrosuyla öğrencilerle buluşan Skybitpro, kripto borsası hakkında bilgi sahibi olmayan ve bilgilerini daha da geliştirmek isteyen katılımcılarla bir etkinlik gerçekleştirdi.

Daha fazla mesaj

AirPods Güncel mi Nasıl Anlaşılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Robot Süpürge için Evde Wi-Fi Şart mı?
skybitpro
skybitpro

 

4 saati aşan eğitimde katılımcılar uzman kişilere merak ettiklerini dilediğince sorup; akıllarındaki soru işaretlerini giderdiler. Yeni fırsatlardan ve yeni yatırımlardan söz eden uzmanlar bu büyük ilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

 

Skybitpro yapacağı bu etkinliklerde uygulamanın ne kadar önemli olduğunu vurgu yapmak amacıyla katılan her öğrenciye belirli bir değerde Etherium verdi ve etkinlik bitene kadar bu Etherium ile işlem yapıp bu değeri artırmaları beklendi. Etkinlik başında katılan her öğrenciye verilen 0,001’lik Etherium’u etkinlik sonunda en yüksek değere ulaştıran öğrenciye de yükselttikleri değer bazında kripto para hediye edildi.

 

Bu tarz etkinliklere devam edileceğini bildiren Skybitpro araştırma birim müdürü ‘bu alana bu kadar fazla ilgi duyan gencin olmasından çok memnunuz, özellikle ülkemizde çok fazla genç yetenek kendini kripto para, nft ve metaverse dünyasına ispatlamak istiyor. Yenilikçi fikirlerin çoğu bu gibi yerlerden çıkıyor. Açıkcası biz de AR-GE çalışmalarımız kapsamında bu ve bugünkü gibi etkinliklere çok önem veriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vivo Y70t İncelemesi, Teknik Özellikleri (Efsane Fiyatlar)

 

Yeni ve değişen dünya düzeninde ödemelerin bile kripto paralar üzerinden gerçekleştirilmeye başlanmasıyla ileride yeni meslek gruplarına ve çalışanlara ihtiyaç duyacaklarını da sözlerine eklediler. Bir sonraki etkinlikte daha farklı sürprizlerle üniversite öğrencileriyle buluşacaklarını söyleyip, sözlerini bitirdiler.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku