Uc Satın Al

1 461

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Pubg online oyunlar içinde şu an en çok oynanan ve tercih edilen oyunlar arasında bulunuyor. Pubg mobile, Bluehole şirketi tarafından geliştirilmiştir. Oyun piyasadaki birçok oyuna göre yeni sayılıyor olsa da kısa süre içinde çok geniş kitlelere adını duyurmayı başarmıştır. Pubg Uc satın alarak oyun içinde kullandığınız karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilir ve daha iyi hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Oyundaki karakterinizi ne kadar gelişmiş hale getirebilirseniz oyun içindeki rakiplerinize karşı da kendinizi hem daha iyi savunabilir hem de ön plana çıkabilirsiniz.

PUBG UC

Pubg Nasıl Oynanır?

Pubg satın al yoluna giderken bu uc’leri nasıl kullanmanız gerektiğini de bilmeniz gerekir. Oyunu oynarken ise dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıdaki gibidir.

Oyunun en temel amacı hayatta kalmaktır. Çünkü hayatta kaldığınız süre içinde rakiplerinize karşı saldırılarda bulunarak onların oyun dışında kalmasını sağlayabilirsiniz. Oyunun genel konusuna baktığımızda yüze yakın oyuncu bir uçak içinden eşit bir şekilde rotası belli olan bir noktaya bırakılır ve oyuncu paraşütle bir ada üzerine düşer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PUBG Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Eğer takım şeklinde oynamak isteyen olursa oyuncular rastgele diğer insanlarla ya da arkadaşlarla takım oluşturabilirler. Oyun içinde takım oluşturulduğunda takımdan bir kişi öldürülmüş olsa da herkes ölmediği sürece takım dağılmaz.

Pubg Uc Satın Alma

Belirttiğimiz gibi oyunun en başında herkes eşit olarak oyuna başlar. Pubgg uc satın aldığınızda ise karakterinize ek özellikler katabilir ve daha iyi itemlerle oyuna daha iyi başlayabilirsiniz. Oyun içinde kask, zırh, çanta ve silah gibi itemler bulabiliyorsunuz. Bu itemleri bulabilmek için oyundaki binalarda ve diğer alanlarda arama yapmanız gerekir.

Oyun bir harita ekseninde döndüğü için her bölgede farklı itemler vardır. Güvenli bölgelere gidebilmek ise önemlidir. Size tanınmış olan süre içinde mutlaka güvenli bölgeye ulaşmanız gerekir.

Tehlikeli bölgeden güvenli bölgeye geçebilmeniz içinde Pubg uc satın alıp bununla ihtiyacınız olan itemlere sahip olabilirsiniz. Oyunda kırmızı bölge rastgele seçilmiş ve bu alanlara bazen bombalar yağabilmektedir. Satın aldığınız itemleri kullandığınızda ise oyunda olmak istediğiniz kişi olarak başarı şansınızı daha fazla artırabilirsiniz. Pubg uc satın alma işlemlerinizi sitemizden alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation Efsanesi Nasıl Başladı?

Kaynak : https://gamerdunyasi.com/

1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku