Akıllı Telefonları Kablosuz Fare Olarak Kullanma

0 367

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Tek bir yazılımla Android telefonunuzu kablosuz bir fareye dönüştürebilirsiniz. Doğru duydunuz. Windows bilgisayarlar, Chromebook’lar ve MacBook’lar ile telefonunuz bir fare yerine kusursuzca çalışabilir. Dizüstü bilgisayarınızın izleme dörtgeni bozuksa veya arızalıysa ya da fareniz yanıt vermeyi durdurduysa, bu yararlı olabilir. Motivasyon ne olursa olsun, bu numarayı kullanarak akıllı telefonunuzu kolayca kablosuz bir fareye dönüştürebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir mobil veya tablet uygulaması. Bu yazımızda sizlere akıllı telefonları kablosuz fare olarak nasıl kullanacağınızı öğretmeye çalışacağız.

Dizüstü bilgisayarınızın izleme dörtgeni hasar görmüşse, çalışmıyorsa veya fareniz çalışmayı durdurduysa, akıllı telefonunuz size yardımcı olabilir. Bu yaklaşımı kullanarak, nedeni ne olursa olsun akıllı telefonunuzu hızlı bir şekilde kablosuz fareye dönüştürebilirsiniz. Tek bir uygulama ile Android telefonunuzu hızlı bir şekilde kablosuz fareye dönüştürebilirsiniz. Telefonunuz, Windows, Chromebook’lar ve Mac’ler dahil, kullandığınız işletim sisteminden bağımsız olarak sorunsuz bir şekilde kablosuz fare olarak çalışabilir.

Akıllı Telefonları Kablosuz Fare Olarak Kullanmak
Akıllı Telefonları Kablosuz Fare Olarak Kullanmak

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mac, iPhone veya iPad İçin Sayfalarda Kelime Sayısı Nasıl Görüntülenir?

Akıllı Telefonları Kablosuz Fareye Dönüştürme

Mobil Farenizi Nasıl Kurarsınız?

  1. Kullanmak istediğiniz uygulama için PC sunucusu yazılımını yükleyin. Yazılım yükleme yönergelerini veya sihirbazını izleyin. Bu örnek, Unified Remote’u kullanır.
  2. Uygulamanın mobil sürümünü bir veya daha fazla telefona veya tablete yükleyin.
  3. Her cihazı aynı Wi-Fi ağına bağlayın.
  4. Etkinliğinizi seçin. Seçenekler Medya, Oyunlar, Dosya Yöneticisi ve diğerleridir. grandpashabet giriş

Mobile Mouse’u kurmak için deneyebileceğiniz bazı uygulamalar var;

  • Unified Remote
  • Remote Mouse
  • PC Remote
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku