Bir Mağazada Mutlaka Olması Gereken Aksesuarlar Nelerdir?

1 475

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Mağazaların olmazsa olmaz bazı aksesuarları bulunmaktadır. Bunlar başlıca ürün bulmayı ve alınan ürünleri taşımayı kolaylaştıran tasarımlar olmaktadır. Bu mağaza aksesuarları için market arabaları ile raf sistemleri başlıca örnekler olarak gösterilebilir.

Raflar, farklı ürünlere göre tasarlanan yapıları neticesinde çok daha kolay bir alışveriş imkanı tanıyabilmektedir. Ayrıca ürünlerin güvenle muhafaza edilebilmesi en iyi şekilde sergilenebilmesi için çeşitli raf modellerinin kullanımı son derece önemlidir.
Market arabaları ise mağazanın yapısına, büyüklüğüne göre değişken tasarımlarda olabilir. Çok küçük araba tasarımlarından oldukça geniş hacimli ürün modellerine kadar çeşitli market arabaları mevcuttur.

Her Mağazaya Göre Market Rafı Modelleri

Farklı reyon yapılarında tasarlanan bu market rafı sistemleri, satışı yapılmakta olan ürünün en iyi şekilde korunması bakımından büyük önem arz eder. Başlıca unlu mamül reyonları için ve meyve – sebze reyonları için olmak üzere pek çok farklı raf tasarımları bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Modern Yatak Odası Dolap Tasarımları

Bunlar;

  • F30 hafif hizmet depolama rafları,
  • F60 hafif hizmet rafları.
  • E25 metal raf modelleri,
  • Cıvatalı raf sistemleri,
  • S35 metal raf sistemi,
  • Eczane dolabı sistemleri olarak sıralanabilir.

Büyük Ambalajlı Ürünler İçin En Önemli Raf Modelleri

Üzerine geniş ve yer kaplayan ürün koymaya yarayan raflar arıyorsanız F30 ve cıvatalı raflar ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır.
F30 hafif hizmet depolama rafları ile cıvatalı raf sistemleri, 4 ayak üzerine duran 4 köşeli raf tasarımlarını oluşturur. F30’ları başlıca 4 katlı, cıvatalı klasik tasarımları ise başlıca 3 raflı olarak kategorimizde bulabilirsiniz. Bu tasarımlar yapı malzemeleri satan bir mağaza için olmazsa olmaz bir niteliğe sahiptir.

Mağaza ve marketiniz ne olursa olsun bu mağaza aksesuarları özellikle kiler ve depolarınızda mutlaka bulunmalıdır.

Küçük Ambalajlı Ürünler İçin Gerekli Tasarımlar

İster gıda ürünü olsun isterse de küçük elektronik malzemeleri gibi ürünler, S35 ile E25 metal raf modelleri en iyi düzeni sunacak ürün tasarımları olmaktadır. Bu her iki market rafı modelleri de ortalama 6 katlı, uzunlamasına raf tasarımlarına sahiptir. En üst kat oldukça dar bir yapıda olup, aşağıya doğru her bir raf sırası bir kademe daha genişlemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Şık Yemek Odası Modelleri

Küçük ambalajlı ilaç gibi ürünler için de özel eczane rafları mutlaka kullanılmalıdır. Özellikle ilaç satışı üzerine bir konsepti bulunan mağaza ve noktalarda eczane dolabı ürün modelleri çok çekmeceli yapılarıyla eşsiz bir düzen oluşturur.

Her türlü küçük ambalajlı ürünlerinizi stoklamakta ise F60 hafif hizmet rafları gibi tasarımlar sizlere büyük pratiklikler katar.

En Keyifli Alışverişler İçin Market Arabası Modelleri

Mağaza veya marketleriniz ne ürün üzerine satış yapıyor olursa olsun alışveriş arabaları olmazsa olmaz aksesuarların başında gelir. Farklı hacimlerde ve değişken taşıma kapasitelerinde bulunabilen market arabaları içerisinden ihtiyacınıza göre çeşitli ürün modellerini inceleyebilmeniz mümkündür.

Kategorimizde market arabası olarak başlıca büyük boy klasik market arabaları ile küçük boy klasik market arabaları bulunmaktadır. Bu arabalar 80 lt kapasiteden 240 lt kapasiteye kadar farklı niteliklerde ürün modelleri olmaktadır. Bunların yanı sıra ayrıca çocuklu aileler için özel market araba tasarımları da mevcuttur. Bu arabalarda bebeklerin oturması için koltuk bölümü yer alır.

Ayrıca çocukların içine binmesi için alışveriş arabasının önünde içine oturmalı oyuncak araba kısmı da bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Pongal Ev Dekorasyonu İçin İpuçları
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku