Eski Google Hangouts Sohbetleri Nasıl Kaydedilir?

0 304

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herkese merhaba, bugün bu yazıda size eski Google Hangouts sohbetleri nasıl koruyacağınızı göstereceğiz. Google sohbet, Google Workspace’e entegredir ve tüm Google hesabı sahipleri tarafından kullanılabilir, ancak bazı kullanıcılar hâlâ Hangouts ile çalışır. Gmail ve Hangouts kullanıyorsanız, Google, Hangouts sohbetlerinizi daha sonra bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan arayıp erişebilmeniz için kaydeder.

Google, projeleri kapatmasıyla ünlüdür. Bunlardan biri, teknoloji devinin platformlar arası metin mesajlaşma uygulaması olan Google Hangouts’u içeriyordu. Google, Hangouts platformunu güncelledi ve Google Chat ile entegre etti. Bu, eski platformun bir tür yeniden başlatılması veya konsolidasyonu olsa da, tüm Hangouts görüşmeleri otomatik olarak Chat’e taşınmaz. Google Hangouts, üyelerin tek başlarına veya gruplar halinde metin, sesli veya görüntülü sohbet başlatmasına ve bunlara katılmasına olanak tanıyan birleşik bir iletişim uygulamasıdır. Google Hangouts ayrıca işletmeler için kullanışlı ve kullanışlı bir işbirliği platformu olabilir. Hangouts ayrıca, Google+ kullanıcılarının YouTube’da canlı video görüşmeleri yayınlamasına olanak tanıyan Google Canlı Hangouts adlı bir seçeneğe sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Snapchat'te Grup Sohbeti Nasıl Yapılır?
Eski Google Hangouts Sohbetleri Kaydetme
Eski Google Hangouts Sohbetleri Kaydetme

Eski Google Hangouts Sohbetleri Kaydetme

Adım 1. takeout.google.com’a gidin .

Adım 2. Google Hangouts hesabınızla giriş yapın.

Adım 3. Tümünün seçimini kaldır’ı tıklayın.

Adım 4. Hangouts’u bulun ve seçin.

Adım 5. En alta gidin ve Sonraki adım’ı tıklayın.

Adım 6. İndirme hedefinizi,  dosya türünü,  sıklığı ve dosya boyutunu seçin ve Dışa aktarma oluştur düğmesine basın. Hangouts’un kapatıldığını unutmayın, bu nedenle tek bir dışa aktarma dışında herhangi bir sıklık seçmenin faydası yoktur.

Eski Google Hangouts sohbetleri nasıl koruyacağınızla ilgili makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz. İnsanlar Hangout uygulamasını, kullanımı kolay olduğu için kullanıyor, ancak veri kaybı herkesin başına gelebilir. Ancak yukarıda gösterilen tüm yöntemlerle “Hangout sohbet geçmişi nasıl kurtarılır” sizin için sorunsuz bir görev haline gelecektir. Makalemizi beğendiyseniz, lütfen başkalarıyla paylaşın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku