Fortnite’ta Kazı Kampları Nerede Bulunur?

0 166

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Fortnite 4. bölüm, 2. sezon yeni sezona hazırlanmak için sona eriyor olsa da, 12. Hafta görevleri, savaş biletinden isteyebileceğiniz kalan kozmetikler için biraz daha fazla XP kazanmanıza yardımcı olmak için hala burada. Bu haftanın görevlerinden biri, battle royale haritasındaki üç kazı kampını ziyaret etmenizi gerektiriyor – ve kulağa çok fazla seyahat gibi gelse de, bu üçlü kampa aslında birbirlerinden oldukça hızlı bir şekilde erişilebilir. İşte üç kazı kampları bulmanın ve ziyaret etmenin en iyi yolu.

Kazı Kampları Nerede Bulunur?

Üç kazı kampı da haritanın ortasında yer alıyor ve görev aktifken oyun içi haritanızda tam konumlarını görebilirsiniz. Hepsi birbirine nispeten yakın olduğundan, görevi tek bir maçta tamamlamakta herhangi bir sorun yaşamazsınız – yol boyunca özellikle ölümcül bir ekiple karşılaşmadığınız sürece.

Fortnite'ta Kazı Kampları
Fortnite’ta Kazı Kampları

Şansınızı artırmak için muhtemelen önce en üstteki kazı kampına inmelisiniz, çünkü en alttaki daha düşük bir rakımda olduğundan, kuzeye doğru ilerlerken yaklaşan ekiplere sizden daha yüksek bir zemin sağlayabilir. İkinci kampa ulaşmak için güneye doğru ilerlerken, genellikle kalabalık olan Örs Meydanı’ndan geçme şansını yakalamak mı yoksa kenar mahallelerde gizlice dolaşmak mı istediğinize karar vermeniz gerekecek. Kampa vardıysanız, muhtemelen neredeyse hiç ganimet olmadığını fark etmişsinizdir, bu nedenle Anvil Meydanı’ndaki birkaç eve uğrayıp gerektiğinde stok yapmak kötü bir fikir olmayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Minecraft'ta Saat Nasıl Oluşturulur ve Kullanılır?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku