iPhone ve iPad’inizdeki Ana Ekran Sayfaları Nasıl Silinir?

1 764

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

iOS Ana Ekranı, statik bir sayfadan özelleştirmeye izin veren daha dinamik bir sayfaya dönüşmüştür. Bu günlerde, Ana Ekranı beğeninize göre ayarlamak için widget’lar ekleyebilir ve uygulamaları kaldırabilirsiniz. Ve iOS 15 ile ilk kez artık tüm sayfaları iPhone Ana Ekranınızdan silebilirsiniz. Önceden, bir seferde yalnızca Ana Ekran sayfaları gizleyebiliyor veya bir sayfadaki tüm uygulamaları silebiliyordunuz. İstenmeyen sayfaları silerek iPhone Ana Ekranlarınızı nasıl hızlı bir şekilde düzenleyeceğinizi keşfetmek için okumaya devam edin.

iPhone’unuzu Düzenli Tutmak için Ana Ekranları Silin

Ana Ekranları Silme, yeni uygulamalar yüklediğinizde iPhone’unuz Ana ekran sayfalarınıza uygulama simgeleri ekleyeceğinden kullanışlıdır. Günlük aktivitelerinizde çok çeşitli uygulamalara güvenen biriyseniz, Ana Ekranda gezinmek zor olabilir. Elbette, iPhone’unuzdaki herhangi bir uygulamayı olabildiğince çabuk bulmak için Uygulama Kitaplığı veya Arama’yı kullanabilirsiniz. Ancak, dağınıklığı önlemenin iyi bir yolu, iPhone’unuzun Ana Ekran sayfalarını gizlemektir. Daha da iyisi, bazı Ana Ekran sayfaları silmek, her zaman hizmetinizde olan kalıcı bir çözümdür.

Daha fazla mesaj

Parmak İzi Sensörü Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp Birden Fazla Cihazda Nasıl Kullanılır?

Ana Ekran Sayfaları

Ana Ekran Sayfaları Nasıl Silinir?

iPhone veya iPad’inizdeki Ana Ekran sayfalarını nasıl sileceğiniz aşağıda açıklanmıştır;

  1. Jiggle moduna girmek için herhangi bir Ana Ekran sayfasında boş bir alana dokunun ve basılı tutun.
  2. Alt kısımdaki noktalara dokunun. Artık tüm Ana Ekran sayfalarınızı göreceksiniz.
  3. Sayfa önizlemesinde silmek istediğiniz sayfadaki dairenin seçimini kaldırın. Unutmayın, tüm sayfaları silemezsiniz (En az bir sayfa bırakmalısınız).
  4. Şimdi, o Ana Ekranın sol üst köşesindeki eksi (-) simgesine dokunun ve silmek için Kaldır’ı seçin.

iPhone Ana Ekranınızı Dağıtın

Uygulama simgeleri, iPhone Ana Ekranınızı hızla karıştırabilir ve bu olduğunda iki seçeneğiniz vardır. Belirli Ana Ekran sayfalarını gizleyebilir veya tamamen silebilirsiniz. Her iki seçeneğin de sonucu, gezinmek için daha basit bir Ana Ekrandır ve uygulamalarınızı her zaman Uygulama Kitaplığında düzgün bir şekilde organize edilmiş halde bulabilirsiniz. Uygulama Kitaplığı, uygulamalarınızı akıllı klasörler olarak adlandırılan şekilde sıralayarak bulmayı kolaylaştırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku