Mor Duvar Kağıdı Tasarımları

0 206

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Duvar kağıtları, görünümü sıfırdan zirveye yükseltmek için mekanlarımızdaki duvarları dekore etmenin en yaygın ancak etkili yollarından biridir. Bir renk olarak mor, mistik ve davetkar olmasıyla ünlüdür. Evlerimiz için mor ve duvar kağıdı tasarımlarının kombinasyonu harika bir fikir olabilir. Morun birçok tonu vardır ve böylece zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Referansınız için aşağıda bazı mor duvar kağıdı fikirleri bulabilirsiniz.

Mor Kelebek Duvar Kağıdı

Kelebekler çok güzeldir ve onları içeren bir duvar kağıdı odaya çok sevimli bir görünüm verir. Bunlar çocuk odası için idealdir.

Mor Duvar Kağıdı
Mor Duvar Kağıdı

Siyah ve Mor Duvar Kağıdı

Siyah ve mor kraliyet dilini konuşur. Dekorunuz kraliyete uygunsa, siyah ve mor duvar kağıdını bir arada seçebilirsiniz. Bu, yumuşak renklere sahip duvarlarla birleştirilmelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Daha İyi Bir Uyku İçin Yatak Odanızda Bu Değişikleri Yapın

Sevimli Mor Duvar Kağıdı

Göz alıcı bir yatak odası görünümü için parlak mor duvar kağıdı ile mürdüm tercih edebilirsiniz.

Leylak Çiçekleri

Tipik leylak çiçeği yumuşak bir menekşe tonuna sahiptir ve “leylak” adı da buradan gelmektedir. Mor, çiçekler için yaygın bir renk tonu olsa da, meyve ve yapraklarda şaşırtıcı derecede nadirdir.

Tek Boynuzlu At Moru

Çocuğunuz için bir oda tasarlıyorsanız, tek boynuzlu atların yaşadığı mor bir gezegenin mistik, büyük boy güzelliğini tasvir eden duvar kağıdı harika bir seçimdir.

Ombre Kontrast

“Ombré” terimi, genellikle daha açık tonlardan daha koyu tonlara geçerek bir rengi diğerine karıştırma tekniğini ifade eder. İç tasarımda ve basılı malzemelerin tasarımında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geometrik

Mor gibi renkler cesur geometrik desenle uyumludur ve genel tasarıma görsel uyum sağlamaya yardımcı olur.

Mor ile Nasıl Dekore Edersiniz?

Koyu mor, altın, bakır ve sarı metalik tonları tamamlayarak bir kraliyet ihtişamı havası yaratır. Çocuk odasında daha yumuşak, daha narin bir hava için açık moru lila, pembe ve beyazla eşleştirin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yatak Odanız İçin Modaya Uygun Duvar Rengi Kombinasyonu

Mor Rengi En Çok Hangi Renk Tamamlar?

En dikkat çekici olanlar sarı, turuncu ve yeşildir. Tabii ki, önemli olan sadece zıt renklere sahip olmak değildir. Mor, çivit mavisi ve pembe renk çarkında bitişiktir ve birlikte iyi çalışırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku