Amazon Sipariş Geçmişi Nasıl Silinir?

0 5.708

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Amazon.com, çevrimiçi bir perakendeci, e-kitap okuyucu üreticisi ve e-ticaretin başlıca örneği haline gelen web servis sağlayıcısıdır. Şirketin merkezi Seattle, Washington’dadır. Amazon.com, müzik, kitap, film, elektronik, ev eşyaları, oyuncak ve diğer pek çok ürünü doğrudan veya diğer perakendeciler ile Amazon.com’un milyonlarca müşterisi arasında aracı olarak satan, internet tabanlı şirkettir.

Web hizmetleri işi, İnternet üzerinden “bulut bilişim” olarak bilinen bilgi işlem ve veri depolama kaynaklarının kiralanmasını içerir. Şirketin oldukça büyük çevrimiçi varlığı, 2012’de Kuzey Amerika’daki tüm İnternet trafiğinin yüzde 1’inin Amazon.com’un veri merkezlerinden geçtiğine kadar ulaştı. Bu yazıda size Amazon sipariş geçmişi nasıl gizleyeceğinizi veya sileceğinizi göstereceğiz.

Amazon Sipariş Geçmişi Nasıl Gizlenir veya Silinir?

Daha fazla mesaj

Açılmayan Word Dosyası Nasıl Açılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İstanbul'un En İyi Kiralık Depoları 

Masaüstünde Amazon Sipariş Geçmişi Nasıl Gizlenir veya Silinir?

  1. Tarayıcınızda Amazon web sitesini açın ve hesabınızda oturum açın.
  2. Ekranın sağ üst köşesindeki “İade ve Siparişler” seçeneğine tıklayın.
  3. Burada son üç ayda sipariş ettiğiniz şeylerin bir listesini göreceksiniz. Gizlemek veya silmek istediğiniz siparişi bulmak için aşağı kaydırın, ardından “Sipariş Ayrıntılarını Görüntüle”yi tıklayın.
  4. Gizlemek için “Arşiv Sırası”na tıklayın. 500 siparişe kadar gizleyebilirsiniz ve bunları hesabınızın “Arşivlenmiş Siparişler” bölümünde görmeye devam edebilirsiniz.
  5. Aradığınız ürün üç aydan daha eskiyse, sayfanın üst kısmındaki ayarları, size farklı bir döneme ait siparişleri gösterecek şekilde değiştirin.
Amazon Sipariş Geçmişi
Amazon Sipariş Geçmişi

Mobil Uygulamada Amazon Sipariş Geçmişi Nasıl Gizlenir veya Silinir?

  1. Cep telefonunuzda veya tabletinizde Amazon uygulamasını açın ve oturum açın.
  2. “Siparişleriniz”e gidin ve gizlemek istediğiniz öğeyi belirleyin.
  3. “Sipariş ayrıntılarını görüntüle”ye ve ardından gizlemek için “Siparişi arşivle”ye dokunun.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku