CarPlay Duvar Kağıdı Nasıl Düzenlenir?

1 542

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

iOS 14, ana ekrandaki widget’lar ve uygulama galerisi de dahil olmak üzere iPhone’a bir dizi yeni özellik sunar, ancak güncellenmesi gereken tek alan bu değildir. iOS 14, iPhone arayüzüne ek olarak, CarPlay deneyimi için birkaç temel özellik sunar. iPhone’unkini yansıtan yeniden tasarlanmış Siri arayüzü gibi bazı eklemeler önemsizdir, ancak Apple aracılığıyla park yeri bulma ve elektrikli araçları şarj etme (belirli ülkelerde) gibi bazı harika özellikler de mevcuttur. Haritalar uygulaması ve arka plan görüntüsünü değiştirme yeteneği. Son olarak, CarPlay’i kullanırken artık boş bir arka plana bakmak yok! Genel olarak CarPlay’de olduğu gibi, sürüş sırasında kullanımı güvenli hale getirmek için özellik üzerinde kısıtlamalar vardır. Bu, bazıları sürüş sırasında renkli ve dikkat dağıtıcı olabilen kendi duvar kağıtlarınızı kullanamayacağınız, ancak yalnızca iOS 14’te iPhone’da bulunan benzer şekilde tasarlanmış duvar kağıtları arasından seçim yapabileceğiniz anlamına gelir. Yine de, genel arayüze hoş bir öğe ekler. CarPlay deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olur. Varsayılan olarak, dinamik duvar kağıdı kırmızı ve mavi bulacaksınız, ancak CarPlay duvar kağıdı değiştirmenin hızlı ve kolay bir yolu var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Bulut Oyun Nedir ve Nasıl Çalışır?
CarPlay Duvar Kağıdı
CarPlay Duvar Kağıdı

CarPlay Duvar Kağıdı Düzenleme

  1. iPhone’unuzun iOS 14 veya sonraki bir sürümünü çalıştırdığından emin olun.
  2. Lightning USB kablosuyla iPhone’unuzu araca bağlayın.
  3. iPhone’unuzdan CarPlay akışına izin verin.
  4. Arabanızın bilgi-eğlence sisteminde CarPlay’i açın.
  5. CarPlay ana sayfasından sağa kaydırın.
  6. Ayarlar’a dokunun.
  7. Ayarlar penceresinde Duvar Kağıdı’na dokunun.
  8. İstediğiniz duvar kağıdını seçin.
  9. Apple CarPlay duvar kağıdını değiştirmek için bir sonraki pencerede “Ayarla”ya dokunun.

Apple CarPlay ekranındaki duvar kağıtlarını beğenmediyseniz, düz renge dönme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Ayarları değiştiren duvar kağıtlarından CarPlay için siyah, beyaz ve gri temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

1 yorum
  1. […] View On WordPress […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku