En iyi Egzersiz Uygulamaları

1 514

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Günümüzde çokça tercih edilen en iyi egzersiz uygulamaları ile alakalı olarak size kapsamlı seçenekler sunacak ve örnekleri verme yoluna gideceğiz. Sağlıklı yaşam, sadece kilo vermek için atılan adımlardan ibaret değildir. Hareketsiz bir vücut, insan hayatının en büyük hatalarından birisi olarak dikkat çeker ve ne olursa olsun egzersiz yapmak son derece önemlidir.

Fitness mobil uygulamaları ile son dönemde çok ciddi seçenekler ön plana çıktı demek yanlış olmaz. Türkiye genelinde de ücreti ödenerek ciddi anlamda ön plana çıkan bu uygulamalar adından ciddi şekilde söz ettiriyor. Egzersiz uygulamaları noktasında çok fazla seçenek var ve biz en iyilerini sizler için derlemek istedik.

En iyi Egzersiz Uygulamaları Hangileridir?

Türkiye, özellikle obezite oranı her geçen gün daha da artış gösteren ülkelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Hal böyle olunca da bunun önlemini alabilmek için spor yapmanın ciddi manada önemli olacağını düşünüyoruz. En iyi mobil fitness ve egzersiz uygulamaları aşağıdaki şekilde incelenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Stresle İlgili Yaygın Sağlık Sorunları

Nike Training Club

Görüntülü fitness eğitimleri içeren ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için ideal seçenekleri sizlere sunan bir uygulama diyebiliriz. Android ve iOS platformu için geliştirilmiş olan bu uygulamalar, her geçen gün çok daha fazla indirme ediniyor. Dünyanın en büyük spor giyim markalarından olan Nike, bu hizmeti ile ciddi olarak fark yaratıyor. Cristiano Ronaldo egzersizleri de ekstra olacak.

Nike Training Club

Freeletics

Her anlamda mükemmel bir vücuda sahip olabilmeniz için sizi planlayan mükemmel bir uygulama. Boy, kilo, yaş gibi değerler dikkate alınarak size özel beslenme listesi meydana getirir. Bununla birlikte vücudunuzun geneline bakılarak egzersiz programınız da tamamen buna göre düzenlenir. Hem kilo verir, hem mükemmel fit bir vücuda sahip olursunuz. Görüntülü egzersizler sayesinde her hareketi eksiksiz ve sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz.

Freeletics

Adidas Training by Runtastic

Nike markasının olduğu gibi zaman içerisinde Adidas markası da bu anlamda mükemmel ötesi bir fitness uygulaması geliştirdi. Bu uygulama da yine Nike uygulamasında olduğu gibi son derece ideal seçenekleri sizlere sunuyor. Canlı egzersiz görüntüleri ve bununla birlikte beslenme düzeni ile alakalı olarak sunulan seçeneklerin kalitesi ayrıca dikkat çeken unsurlardan birisidir. Planı aksatmadığınız sürece mükemmel fit bir vücuda sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vivo Y70t İncelemesi, Teknik Özellikleri (Efsane Fiyatlar)

Adidas Training by Runtastic

All Out Studio

Bu gibi mobil egzersiz uygulamaları içerisinde videolu antrenmanlar ciddi manada adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz sanıyorum. All Out Studio, amacınıza göre içerisinde binlerce farklı egzersiz seçeneği sunan çok kaliteli seçeneklerden birisi olarak da adından söz ettiriyor diyebiliriz sanırım. Türkiye genelinde de ciddi manada tercih edilen bir uygulama. Zayıflama, vücut yapma, sağlıklı yaşam ve bu gibi aklınıza gelebilecek mükemmel ötesi bir uygulama olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmaz.

All Out Studio

DownDog App Group

Listemizdeki son uygulamadan da bahsedelim. Yine diğer emsalleri gibi içeriğinde birçok farklı egzersiz seçeneğini sizlere görüntülü olarak sunan bir uygulama. Hem Google Play Store hem de iOS App Store uygulama kütüphanesinde sorunsuz şekilde bularak kullanabileceğiniz bir uygulama. Ücretli ancak diğer uygulamalara göre çok daha uygun fiyatlı. Tabi ki ister istemez özellikleri de biraz kısıtlı. Fakat her ne olursa olsun ciddi manada ön planda tutulması gereken kaliteli bir uygulama konumunda.

DownDog App Group

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku