Şile Ağva Kamp Alanları

1 690

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki makalemizde yaz aylarının olmazsa olmazlarından Şile Ağva kamp alanları ile alakalı olarak birkaç öneriyi sizlere sunmak amacındayız. Türkiye genelinde tahmin edebileceğiniz üzere çok çeşitli gelişmeler yaşanmaya başladı. Şile, İstanbul’un en önemli kıyı ilçelerinden birisidir ve öyle ki yaz tatilleri için ve hatta kimi zaman balayı tatilleri için olmazsa olmazlardan noktalardan birisi olarak kabul görür.

Şile Ağva, güzelliği ve doğa ile iç içe olan yapısı ile birlikte İstanbul insanının da kaçamak yeri olarak bilinir. Kamp tutkunları için uygun mesire alanları ve buna bağlı olarak yaşanan çeşitli gelişmeler kesinlikle araştırılan konulardan birisi olarak kendisini gösteriyor. Şimdi hemen bununla alakalı birkaç önerimizi sizlere sunalım.

Şile Ağva Kamp Alanları Önerisi

Şile Ağva kampa alanı önerileri ile alakalı olarak gezi rehberi içerisinde çok yönlü seçenekleri elimizden geldiğince sizler için araştırdık. Şile, bilindiği üzere ülkemizin güzide bölgelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki İstanbul için de ekstra olarak çok ciddi anlamda popüler bir nokta. Şimdi kamp alanı önerilerine geçelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   EURO 2020 İtalya Şampiyonluk Hikayesi

Kilimli Koyu Kamp Alanı

Kilimli koyu, Şile Ağva bölgesinin en göz alıcı ve kıyı bölgelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Doğa ile iç içe yapısı sayesinde aslına bakarsanız kamp için her anlamda uygun ve güvenli bir bölge. Birçok kişi Şile’yi Marmara denizine bağlanıyor zanneder ancak Karadeniz manzaralı bir bölgedir Şile. Konaklama ve WC gibi seçenekler bu kamp alanlarında ücretlidir. Trackking alanları ve denize girme imkanını da sizlere sunduğundan dolayı ayrıca dikkat çekici diğer bir seçenek olacak gibi görünüyor. Bölge de market söz konusu değil bu neden dolayısı ile tedarikli gitmek gerekebilecektir.

Kilimli Koyu Kamp Alanı

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Şelaleler, her zaman için ciddi manada fark yaratan ve adından söz ettiren seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Hacıllı şelalesi kamp alanı, Şile Ağva mevkii içerisinde ki en mükemmel kamp ve mesire alanı seçeneklerinden birisidir. Temiz havası, doğa figürü ve aynı zamanda güvenli bölge olması da ciddi manada fark yaratıyor. Koca Deresi bağlantısı ile de dikkat çeken bu bölge, ateş yakarak doğa kampı yapmak isteyenler için dikkat çeken bir bölge. Elektrik ya da WC gibi imkanlar yok ve tamamen doğa ile iç içe olmak durumundasınız. Çadır kurmak ve buna yönelik iyi zaman geçirmek ayrıca önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da Facebook'ta Kullanıcı Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga koyu, özellikle birkaç senelik dilim içerisinde internet üzerinde ciddi manada popüler olan bir seçenek diyebiliriz sanırım. Yüksek manzaralı ve yine doğa ile iç içe mükemmel bir Şile Ağva kamp alan önerisi olacak. Bölgede rahat bir kamp deneyimi için yürüyüş parkurları ve WC gibi imkanlar söz konusudur. Sahil kenarı yapısı aslına bakarsanız hem Karadeniz havası almak hem de mükemmel bir kamp deneyimi yaşamak için harika bir seçenek olarak adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Kadırga Koyu Kamp Alanı

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Şile Ağva bölgesine giderken yol kenarlarında mükemmel köy manzaraları ve harika yapılar görmeniz mümkün. Şuayipli köyü, yine bu anlamda önem arz eden ve ciddi manada kıyı bölgesi olan ayrıca dikkat çekici seçeneklerden birisi olarak adından söz ettiriyor. Burası bir plaj ancak kamp alanı düzeni ile de karşımıza çıkması nedeni ile dikkat çekiyor. Çadır ve karavan kamp alanı, yürüyüş parkurları, denize girilebilir alan, WC, duş, elektrik, büfe ve otopark alanı imkanları mevcut. Dolayısı ile gerçek manada önemli bir bölge diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İstanbul'da Filipinli Bakıcı İhtiyaçlarınız İçin Damla Danışmanlık

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku