Instagram’da Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?

1 208

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Instagram’da engellendiğinizi düşünüyorsanız, bundan emin olmak istemeniz doğaldır. Sonuçta, bu tür şeyler biraz acıtır, özellikle de eskiden arkadaşınız olan biriyse. Yine de endişelenmeyin, çünkü Instagram’da engellenip engellenmediğinizi kesin olarak öğrenmek kolaydır. O zaman kesin olarak bilirsiniz ve meseleyi dinlendirebilirsiniz. Bununla birlikte, Instagram’da engellendiyseniz, sizi engelleyen kişinin muhtemelen sizinle herhangi bir iletişim kurmak istemediğini ve profilini görüntülemenizi istemediğini unutmamak önemlidir, bu yüzden sineye çekmeniz ve bu gerçeği kabul etmeniz gerekir. Engellendiğinizi düşünüyorsanız onlarla iletişime geçmeye çalışmanız tavsiye edilmez.

Instagram’da Engellenip Engellenmediğinizi Nasıl Anlarsınız?

Engellenip engellenmediğinizi anlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Kullanıcı adlarını arayın. Instagram’da kişinin kullanıcı adını arayın. Gördüğünüz gibi, Andy’nin kullanıcı adını aradığımda hiçbir sonuç çıkmıyor.
  2. Başka birinden kullanıcı adını aramasını isteyin. Şimdi başka birinden kişinin kullanıcı adını aramasını isteyin. Engelleme hemen etkisini gösteriyor, ancak yakın zamanda bildirim aldıysanız sizi engelleyen kişiyi bildirim akışınızda görmeye devam edebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook'ta Videolar Nasıl Kaydedilir?
Instagram'da Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?
Instagram’da Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Ayrıca bir gecikme olduğu da görülüyor – Andy beni engelledikten sonra profilini aramaya ve profiline erişmeye devam edebildim. Ancak engellendiğimi anlamam mümkündü çünkü profili aşağıdaki resme benziyordu: takipçi ve takip sayısı gizlenmiş, içerikten tamamen yoksun. İşte bu kadar. Artık Instagram uygulamasında birinin sizi engelleyip engellemediğini kesin olarak nasıl anlayacağınızı biliyorsunuz.

1 yorum
  1. […] Instagram, ekran görüntüsü bildirim özelliğini uygulamaya koyarak kullanıcıların gizliliğini artırmak için çaba sarf etmiştir. Yalnızca hikayeler için geçerli olsa da, bu özellik kullanıcıların içeriklerinin ekran görüntülerini kimin aldığını takip etmelerini sağlıyor. Bununla birlikte, normal gönderilerin ve doğrudan mesajların hala herhangi bir bildirimi tetiklemediğini unutmamak önemlidir. Teknoloji ve sosyal medya gelişmeye devam ettikçe, kullanıcıların çevrimiçi gizliliklerini ve güvenliklerini sağlamak için çeşitli özellikler ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmaları çok önemlidir. […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku