iPhone’da Ses Kaydı Nasıl Kullanılır?

0 180

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

iPhone’da ses kaydı nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizde, gelecekteki benliğinizin takdir etmesi için hatırlatıcılar, notlar ve hatta şakalar bırakabilirsiniz. Kendinizle konuşmak hiç bu kadar faydalı olmamıştı! Sesli Notlar uygulamasını kullanmak da son derece basittir. Uygulama her iPhone’a önceden yüklenmiş olarak gelir, bu nedenle daha önce hiç kullanmamış olsanız bile cihazınızda boş boş oturuyor ve açılmayı bekliyor olacaktır. Genellikle iPhone ana ekranınızdaki Yardımcı Programlar klasöründe bulabilirsiniz.

iPhone’da Ses Kaydı Kullanma

  1. Sesli Notlar Uygulamasına dokunun. Kendi sesinizi kaydetmeye başlamak için Sesli Notlar uygulamasına dokunun.
  2. Kırmızı kayıt düğmesine dokunun. Kayda başlamak için kırmızı düğmeye dokunun. Ne söylemek istediğinizi bildiğinizden emin olun!
  3. Durdur’a dokunun ve notunuzu adlandırın. Durdur öğesine dokunun ve değiştirmek için notun adına dokunun. Bitti öğesine dokunun.
iPhone'da Ses Kaydı Kullanma
iPhone’da Ses Kaydı Kullanma

Oynatma hızını ayarlamak için bitti öğesine veya sol üst köşeye dokunun ya da kaydı kırpmak için sağ üst köşeye dokunun. İşte böyle, harika fikirlerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vivo Y70t İncelemesi, Teknik Özellikleri (Efsane Fiyatlar)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku