Instagram Hikayelerinize Canlı Fotoğraflar Nasıl Eklenir?

0 239

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Resmi Instagram uygulaması Canlı Fotoğraflar yükleyebilir ve bunları Boomerang’lara dönüştürebilir ve en iyi yanı, bunu yapmak için başka bir uygulamaya bile ihtiyacınız olmamasıdır. Ancak, Canlı Fotoğraflar yalnızca Instagram hikayelerinizde kullanılabilir. Bunları normal Instagram gönderileri olarak kullanamazsınız ve kullanırsanız, standart bir hareketsiz görüntü gibi görünürler. Bu yazıda, Canlı Fotoğrafınızı bir Boomerang’a nasıl dönüştüreceğinizi ve bir Instagram hikayesi olarak nasıl yayınlayacağınızı gösteriyoruz.

Instagram Hikayelerinde Canlı Fotoğrafları Boomerang’lara Dönüştürme

Her şeyden önce, iPhone Fotoğraflar uygulamasında bir Canlı Fotoğrafınız olmalıdır, çünkü Instagram doğrudan uygulamanın kendisinden bir Canlı Fotoğraf çekmenize izin vermez. Bir Canlı Fotoğrafı Instagram hikayenize Boomerang olarak nasıl hızlı bir şekilde göndereceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Instagram Hikayelerinize Canlı Fotoğraf Ekleme
Instagram Hikayelerinize Canlı Fotoğraf Ekleme

1) Instagram uygulamasını başlatın ve mevcut bir hikayeniz yoksa Hikayeniz’e dokunun. Ayrıca sağ üst köşedeki + simgesine dokunabilir ve Hikaye’yi seçebilirsiniz.

Daha fazla mesaj

Güncel Paylaşım’ın İçeriden İpuçları: Çevrimiçi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Basketbol oyununun en önemli kuralları

2) Instagram’a yüklemek istediğiniz Canlı Fotoğrafı seçin.

3) Fotoğrafınız düzenleyiciye yüklendikten sonra, üst kısımdan Bumerang simgesine dokunun.

4) Boomerang düzenleme ekranında, stillerden birini seçebilir veya uzunluğu değiştirebilirsiniz. Bitirdiğinizde Bitti’ye dokunun.

5) Canlı Fotoğrafınıza dayalı bir Boomerang oluşturdunuz. Animasyonlu GIF’e uygun gördüğünüz şekilde metin, çıkartma vb. eklemeler yapmaya devam edin.

6) Her şey tamamlandığında, bu Canlı Fotoğrafı Instagram Hikayenize Boomerang olarak göndermek için Hikayeniz öğesine dokunun.

Bir Canlı Fotoğrafı Instagram’a hikaye olarak bu şekilde gönderebilirsiniz. Birden fazla Canlı Fotoğrafı ayrı Instagram hikayeleri olarak göndermek için yukarıdaki adımları tekrarlayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku