Eviniz İçin En Yeni TV Ünitesi Tasarımları

0 349

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Eğlence üniteleri veya modern TV üniteleri, diğer tüm mobilya grupları gibi, genellikle büyüktür ve çok geniş bir alana sahiptir. Aynı zamanda görsel ortam ve depolama alanı sağlar. Büyük evlerde bir odak noktası oluşturmak için idealdirler. TV sehpası tasarımı söz konusu olduğunda hepimizin farklı tercihleri ​​ve tercihleri ​​vardır . Bununla birlikte, son zamanlarda modern aksesuarlarda kolayca değiştirilebilen çeşitli boyutlarda minimal ve modern TV dolabı tasarımlarına talep olmuştur. Bu, piyasada mevcut olan en son TV ünitesi tasarımlarına yansır.

İster yeni bir eve taşınmış olun, ister iç tasarımınızla denemeler yapmak isteyin, modern ankastre TV duvar ünitesi tasarımları veya TV ünitesi cam tasarımını birleştirmeyi düşünüyor olsanız bile amaç, kendi tarzınızı geliştirmektir. TV ünitesi dekor fikirleri, dekorunuzun geri kalanıyla uyum sağlamalıdır. Bu yazımızda, en popüler eğlence TV panel tasarımlarından bazılarını hemen şimdi inceledik.

İçindekiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Daha İyi Bir Uyku İçin Yatak Odanızda Bu Değişikleri Yapın

Salon İçin TV Ünitesi Tasarımı

Salon veya oturma odası, evinizin en önemli noktası olarak hizmet eder. Bu alanı ziyaretçileriniz için parlak ve davetkar hale getirin. Veya daha iyi ve daha uygun bir şey tercih edersiniz. Ana salon modern TV ünitesi tasarımınız için çeşitli seçeneklere göz atalım.

Eviniz İçin En Yeni TV Ünitesi Tasarımları
Eviniz İçin En Yeni TV Ünitesi Tasarımları

Salon İçin Lamine Ahşap TV Ünitesi Tasarımı

Ahşap, hem zamansız hem de zarif olan tek malzemedir. Nötr duvarlara karşı harika görünüyor ve bu nedenle salon için ahşap TV ünitesi tasarımı için birçok Hintli arasında popüler bir seçim. En sıkıcı yaşam alanlarını bile hayata geçirebilir. Bu ahşap laminasyonun nötr tonlu duvarlarla nasıl birleştiğine bakın – şık ahşap döşeme TV’yi desteklerken beyaz TV ünitesi ve gri tonlu yaşam seçenekleri buna ek olarak.

Oturma Odası İçin Bozulmamış Beyaz TV Dolabı Tasarımı

Beyaz, oturma odanıza rahatlatıcı bir dokunuş ekleyerek uzun bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Bu beyaz televizyon ünitesine bir göz atın. Saf beyaz kabin, gri zemini mükemmel bir şekilde tamamlar. Renk katmak için çeşitli tonlardaki perdeleri kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kusursuz Bir Uyku için Sizi Pamuklara Saracak Tek Kişilik Yorgan Modelleri Divanev'de

Salon İçin Rustik ve Şık TV Ünitesi Tasarımı

Rusiс teması size uygun mu? Ardından tuğla duvarları seçin. Hiçbir şey, tüm eski tuğla duvar gibi rustik değildir. Rustik TV ünitesi tasarımınızı tamamlamak için birkaç ürün ve aksesuar ekleyin! Evet, zemin kasası beklenmedik bir şey, ancak baza göze hoş geliyor ve TV duvar iç tasarımı için mükemmel. Aşağıdaki resim, tuğlaların diğer öğelerle nasıl mükemmel bir şekilde dengelendiğini göstermektedir. Ürünler, eklenen bir bonus olarak bu oyuna hayat veriyor!

TV Paneli Tasarımları İçin Nötr Kahverengi Tasarım

Kahverengi renk, tüm ev dekor planlamasına uyan çok temel bir nötrdür. Brown şu anda ev içi stil düzeni ve iç planlamada büyük bir canlanma görüyor. Bu renk odaya derinlik katar ve bir şekilde odayı kaldırır. Odanızda renk cümbüşünden hoşlanmıyorsanız, kahverengi bir TV paneli sizin için ideal bir seçim olacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku