Google Pixel Buds Nasıl Sıfırlanır?

1 341

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün, bu yazımızda Google Pixel Buds nasıl sıfırlanır hakkında konuşacağız. En yeni Google Piksel teknolojiyle yüklüdür, ancak bazen ANC, otomatik duraklatma ve hatta hızlı eşleştirme gibi işlevler aniden çalışmayı durdurur. Basit bir fabrika ayarlarına sıfırlama, bu sorunların en basit çözümüdür. Bu talimatı izleyerek Google Pixel Buds Pro’nuzu nasıl sıfırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Çok beğenilen A serisi Pixel Buds, Pixel Buds Pro ile değiştirildi. Bundan önce, Pixel Buds’ın her yinelemesi yetersiz kalıyor gibi görünüyordu. Önceki iki nesil, biz de dahil olmak üzere çok çeşitli insanlardan ezici bir çoğunlukla olumlu geri bildirimler alan büyük başarılardı. Ayrıca, harika özellikler her zaman istendiği gibi çalışmaz. Pixel Buds Pro kulakiçi kulaklıkları aniden düzgün çalışmayı durdurabilir. Çok sık ortaya çıkmasalar da bağlantı kaybı gibi durumlar kolaylıkla gerçekleşebilir. Aşağıda bahsettiğimiz Google Pixel Buds’ı sıfırlama adımıdır.

Google Pixel Buds Sıfırlama
Google Pixel Buds Sıfırlama

Google Pixel Buds’ı Sıfırlama Adımları

Adım 1: Pixel Buds Pro’nuzun bağlı olduğu cihazda Bluetooth ayarlarını açın.

Daha fazla mesaj

Robot Süpürge için Evde Wi-Fi Şart mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Varsayılan Tarayıcı Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

Adım 2: Pixel Buds Pro’yu o cihazdan unutun. (Bunu yapmazsanız, daha sonra aynı cihaza yeniden bağlanırken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.)

Adım 3: Pixel Buds Pro’yu kutusuna geri koyun (zaten değilse) ve kasayı birkaç saniye kapatın. 10 deyin. Güzel yuvarlak sayı.

Adım 4: Kasayı tekrar açın ve Pixel Buds Pro’yu kasanın içinde bırakın. Onları kaldırmayın.

Adım 5: Kasanın arkasındaki eşleştirme düğmesini (aşağıya doğru, şarj portunun üstünde) 20 veya 30 saniye basılı tutun. Kasanın önündeki ışık yanıp sönmeye başlayacaktır. Durduğunda, düğmeyi bırakın.

Adım 6: Her şey sıfırlanırken kulaklıklar beyaz ve turuncu renkte yanıp sönmeye başlar. Sonra beyaz yanıp sönmeye başlayacak. Bu olduğunda, sıfırlama tamamlanır ve her şeyi yeniden eşleştirmeye hazır olursunuz.

Google Pixel Buds’ın nasıl sıfırlanacağıyla ilgili makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz. Bir elektronik cihazın herhangi bir sorumlu sahibi, onu kullanmanın yanı sıra sıfırlayabilmelidir. Google Pixel Buds Pro’nuzu nasıl sıfırlayacağınızı bilmek aynı amaca hizmet eder. Bazı durumlarda, işlerin tekrar düzgün şekilde çalışmasını sağlamak için gereken tek şey sıfırlamadır. Belki de arkadaşlarınıza hediyeler veriyorsunuz veya Pixel Buds Pro’nuzu doğrudan satıyorsunuz. Sebep ne olursa olsun, AirPods Pro ve Pixel Buds Pro arasında seçim yapmaya çalışsanız da Google Pixel’inizi nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmek akıllıca bir fikirdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İşte Bu 4 Yöntem Bilgisayarınızı Çok Daha Korunaklı Bir Hale Getiriyor
1 yorum
  1. […] hafifçe çekiştirerek takma sırasında herhangi bir kaza veya aksilik olmasını önleyin. Pixel Watch kordonunu başarıyla değiştirdiğinize göre, kordonu incelemek ve gerekirse ayarlamak […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku