Bir iPhone’u LG TV’ye Bağlama

0 406

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazıda size bir iPhone’u bir LG TV’ye nasıl bağlayacağınızı öğretmeye çalışacağız . Akıllı telefon ekranları büyümeye devam etse de, iPhone’unuz bugünlerde pek çok şey yapabilse de, hala bir LG TV boyutunda değiller. Bu nedenle, iPhone’u LG TV’ye yansıtıp yansıtamayacağınızı bilmek ilginizi çekebilir. En sevdiğiniz müziği çalmak, ailenize mizahi bir meme göstermek, tatil fotoğraflarınızın kalitesini artırmak ve hatta büyük ekranda Tik Tok izleyerek saatler geçirmek için.

LG TV’ler, bilgisayarınız, tabletiniz, akıllı telefonunuz ve daha fazlası gibi harici cihazlarınız arasında ekranı paylaşmayı ve içerik görüntülemeyi kolaylaştıran yenilikçi özelliklerle donatılmıştır. Bağlanmanın birden çok yolu vardır ve bunların tümü ağ bağlantınıza ve paylaşmak istediğiniz cihazın türüne bağlıdır. Aşağıda iPhone cihazını LG akıllı TV’ye bağlama adımlarından bahsettik.

iPhone'u LG TV'ye Bağlama
iPhone’u LG TV’ye Bağlama

Bir iPhone’u LG Smart TV’ye Bağlama

  1. TV uzaktan kumandanızda Ana Ekran’a basın.
  2. Bir menü göreceksiniz; Ana Sayfa Panosuna gidin ve ‘AirPlay’i tıklayın.
  3. AirPlay’i tıkladıktan sonra Wi-Fi adını, TV adını ve AirPlay ve HomeKit ayarlarını göreceksiniz.
  4. AirPlay ve HomeKit’i ayarlayın.
  5. AirPlay’i açın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Epic Games Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku