Her Ruh Haline Uygun Ev İçi Duvar Rengi Kombinasyonları

0 189

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Evinizi sınırlı kaynaklarla yenilemek istiyorsanız, mükemmel duvar rengi kombinasyonunu bulmak zor olduğu kadar çok da önemlidir. Bu nedenle, bir duvar boyası renk kombinasyonu seçmek için doğru planlama ve uygulama gereklidir. İç cephe boya renklerine karar verirken tüm açılar akılda tutulmalıdır. Bu makalede, Hint evleri için en iyi ev içi renk kombinasyonunu seçmenize yardımcı olacak birkaç fikri paylaşmak istiyoruz.

Sarı ve Beyaz

Denemek isterseniz, bu beyaz ve sarı duvar rengi kombinasyonunu evinizde deneyin. Bu, Hint evleri için en trend iç mekan renk kombinasyonlarından biridir.

Kırmızı ve Beyaz

Kırmızı ve beyaz renk kombinasyonu Hindistan’da oturma odaları için sıklıkla kullanılır. Kırmızı renk dram ve sıcaklık yayarken, beyaz renk onun koyu tonunu tamamlayarak hafif bir nefes aldırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bebek Odası Avize Seçimi
Her Ruh Haline Uygun Ev İçi Duvar Rengi Kombinasyon
Her Ruh Haline Uygun Ev İçi Duvar Rengi Kombinasyon

Mor ve Beyaz

Beyaz arka planla, ne lavanta ne de patlıcan tonuna benzeyen açık bir mor tonu oturma odanız için harika olacaktır. Bu duvar boyası kombinasyon rengi her modern ev için uygundur.

Beyaz ve Yeşil

Beyaz arka plan yeşil rengin güzelliğini vurgulayacaktır. Bu duvar rengi kombinasyonu ne donuk ne de sıkıcıdır. Bu duvar boyası kombinasyonu rengi benzersiz ve olağanüstü görünecektir.

Mavi ve Beyaz

Mavi, evinizde kullanılabilecek en kolay ve ince renktir. Tonları, kullanım şekillerine bağlı olarak evin iç mekanında farklı etkilere sahiptir. Mavi ve beyaz duvar rengi kombinasyonu göze hoş görünecektir.

Pembe ve Mor

Pembe ve mor aynı renk ailesinin tonlarıdır. Evleri süslemek için yaygın olarak kullanılırlar. Sonuç genellikle harikadır. Bu, özellikle yıl boyunca sıcak kalan bölgelerdeki Hint evleri için iç mekan renk kombinasyonunuz olabilir.

Mor ve Beyaz

Beyaz renkle çevrelenmiş mor duvarlar harika bir ev boyama renk kombinasyonu olabilir. Bu duvar rengi kombinasyonu, bol ışık alan sıcak ve konforlu oturma odaları için mükemmel bir ortam oluşturabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dekoratif Kitaplık Önerileri

Turuncu ve Beyaz

Mükemmel bir ev içi rengi olan turuncu, Hint evlerinde sıklıkla kullanılır. Turuncu ve beyaz renk kombinasyonu oturma odalarınıza dramatik bir hava katar. Turuncu enerjiyi yansıtırken, beyaz dengeleyici bir rol oynar. Birlikte güzel ve rahatlatıcı görünürler.

Beyaz ve Sarı

Evinizin boya renk kombinasyonuna biraz güneş ışığı eklemek zor değil. Canlılık arıyorsanız, beyaz ve sarı duvar rengi kombinasyonu oturma odanız için uygundur.

Kahverengi ve Beyaz

Kahverengi ve beyaz duvar rengi kombinasyonu güvenlidir. Geleneksel olarak evlere resmi, hafif zarif bir görünüm vermek için kullanılır. Alanın sınırlı olduğu modern evlerde koyu renkler iyi görünmeyebilir.  Bu, geleneksel olarak inşa edilmiş Hint evleri için iç mekan renk kombinasyonu olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku