iPhone ve iPad İçin YouTube’da 10 Saniye İleri ve Geri Nasıl Atlanır?

0 231

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Google’ın YouTube uygulaması, oynatılan bir video klipte gezinmek için kullanışlı bir temizleyiciye sahip. Ancak, küçük kontrol çok kısa bir atlama için tasarlanmadığından, önce parmağınızı zımparalamadığınız sürece daha uzun bir videoyu hızlı ileri veya geri almayı zorlaştırır. İşte kaçırdığınız bir şeyi yakalamak için iOS için YouTube’da 10 saniye ileri veya geri atlamanıza yardımcı olacak hızlı bir kısayol, temizleyiciyle hiç etkileşime girmenize gerek yok.

iOS için YouTube’da 10 Saniye İleri ve Geri Atlama

1) iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda YouTube’u başlatın, izlemek istediğiniz bir video bulun ve oynatmayı başlatmak için üzerine dokunun.

2) On saniye geri sarmak için video oynatıcının sol tarafına çift dokunun. Video oynatıcının sağ tarafına çift dokunmak on saniye ileri atlar.

İpucu: Klibi yatay modda izlemek için cihazı ters çevirin (Kontrol Merkezi’ndeki Yön Kilidi geçişinin devre dışı olduğundan emin olun) veya videonun sağ alt köşesindeki tam ekran simgesine basın. Bu kısayollar yatay modda da çalışır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Herhangi Bir iPhone veya Android Telefonda IMEI Numaranızı Kontrol Etme
iPhone ve iPad İçin YouTube'da 10 Saniye İleri Nasıl Atlanır?
iPhone ve iPad İçin YouTube’da 10 Saniye İleri Nasıl Atlanır?

Yukarıdaki ve aşağıdaki ekran görüntülerinde görüldüğü gibi, yatay modda video oynatıcının sağ tarafına iki kez dokunarak herhangi bir klibi kolayca on saniye geri sarabilirsiniz. Aynı şekilde, on saniye ileri atlamak için videonun sağ tarafına çift dokunun. Bu özellik için iOS için YouTube sürüm 12.04 veya üzeri gereklidir. Kanalımızda yeni videolar yayınladığımızda ilk siz haberdar olmak için YouTube’da iDownloadBlog’a abone olduğunuzdan emin olun. Her yeni video yayınladığımızda anlık bildirim almak için zil simgesine dokunmanız tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku