Minecraft’ta Minecoin Nasıl Alınır?

0 345

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Minecraft’ta Minecoin için hızlı ve kolay bir yol ister misiniz? Farklı şeyler denediniz ama hiçbiri işe yaramadı mı? Neler yaşadığınızı biliyoruz çünkü Minecoin’leri bulmak kolay değil! Yine de endişelenmeyin. Oyunu oynadığım ve araştırdığım yılların deneyimiyle size yardımcı olmak için buradayım. Bu rehberde size gerçek para harcamadan nasıl ücretsiz Minecoin elde edeceğinizi göstereceğiz. Oyununuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve küçük bir banka bakiyesi oluşturmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçlarını bir araya getirdik. Bunlar arasında hesabınızı her oynadığınızda size ödüller verecek şekilde ayarlamak ve özel tekliflerden yararlanmak yer alıyor. Bu makalede, çok fazla para harcamadan oyun içinde daha fazla jeton kazanmak için ihtiyacınız olan her şey var.

Minecraft’ta Minecoin Nedir?

Minecraft o kadar popüler oldu ki, artık çok yaklaştığınızda patlayan sürüngen veya madencilik için en iyi araç olan elmas kazma gibi oyunun en ünlü yaratıklarından ve eşyalarından bazılarına benzeyen yastıklar ve peluşlar satın alabilirsiniz. Bir oyunun ne kadar başarılı olduğunu etkileyebilecek pek çok şey vardır. Minecraft dünyası en başından itibaren açıktır ve size çok fazla özgürlük verir. Bu muhtemelen oyunun bu kadar popüler olmasının büyük bir parçasıdır. İstediğiniz yere gitmekte ve çöller, tundralar ve ormanlar gibi farklı biyomlara sahip rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfetmekte özgürsünüz. Her biyomun, işçilik ve inşa için toplayıp kullanabileceğiniz kendi kaynakları vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mouse Pad Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Minecraft'ta Minecoin Nasıl Alınır?
Minecraft’ta Minecoin Nasıl Alınır?

Minecraft’ta Minecoin Almak

Microsoft Ödülleri

Şüphesiz, Microsoft Rewards web üzerindeki en iyi ödül programlarından biridir. Microsoft Store’da uygulama var ve web sitesinde bir hesap için kaydolabilirsiniz. Bundan sonra, puan kazanmak için kolay görevler yapabilirsiniz. Görevlere, anketlere veya sınavlara katılarak puan kazanabilirsiniz. Bir Xbox hediye kartı ile takas etmek için yeterli puanınız olduğunda “Kullan” düğmesine tıklayın. Şimdi hediye kartıyla jetonları satın alın.

PointPrizes

Ayrıca PointPrizes uygulaması ile ücretsiz minecoin kazanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde 500 puana ulaşmak için tek yapmanız gereken bir kupon almak. Her saat başı verdikleri 10 ila 100 puan değerindeki ücretsiz kodları almak için Discord kanallarına kaydolun. Daha fazla puan kazanmak için oyun oynayabilir, video izleyebilir ve arkadaşlarınıza uygulamadan bahsedebilirsiniz. ABD veya AB’de yaşıyorsanız çok sayıda anket alacaksınız. Zaman içinde yeterli puan alabilirsiniz çünkü bunlar basittir ve yapılması sadece birkaç saniye sürer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Starfield'da Gezegen Özellikleri Nasıl Bulunur?

Idle Empire ile Minecoin Kazanın

2023’te ücretsiz Minecoin kazanabileceğiniz bir başka yer de Idle Empire’dır. Diğer ödül sitelerine benzer şekilde, bu site sadece oyuncular için yapılmıştır ve puan kazanmak için yapabileceğiniz anketler ve diğer benzer şeyler gibi çeşitli görevler vardır. Yeterince puanınız olduğunda puanlarınızı Minecoin, Xbox hediye kartları, PlayStation kodları ve diğer şeylerle takas edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku