Oturma Odası İçin Kanepe Tasarımları

0 208

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Salonda kanepe şüphesiz en önemli bileşendir. Uzun bir günün ardından sosyalleşmek için oturarak, gerinerek veya uzanarak soluklanabileceğiniz bir alandır. Oturma odanızda bulunan koltuk takımı, sevdiklerinizle güzel anılar oluşturabileceğiniz bir odak noktası görevi görür.

Oturma Odanız İçin Nasıl Bir Koltuk Takımı Seçmelisiniz?

En önemli faktör kanepenin rahat olup olmadığını kontrol etmektir. Sağlam, uzun ömürlü olduğu ve kanepenin şeklini koruduğu için düşük yoğunluklu köpük yerine koltuğunuz için yüksek esnekliğe sahip köpük kullanın. Zengin İtalyan koltuk takımları, vintage tutkunları için en iyi seçimdir. Rahat olmanın yanı sıra yaşam alanınız için çarpıcı bir merkez oluştururlar. Bir bütçe belirleyin ve yaşam ihtiyaçlarınızı ve bakım veya temizlik konularını göz önünde bulundurun. Seçiminiz, tüm faktörleri ve seçenekleri göz önünde bulundurarak herkes için adil olmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Modern Yatak Odası Dolap Tasarımları

Oturma salonunuz için bir kanepe koltuk takımı seçerken, kumaş çok önemlidir çünkü üzerinde uzun süre oturmanın ne kadar rahat olacağını etkiler. Üçlü ve yardımcı koltuklar, kanepe tasarımı sayesinde hoş bir arkalık sunuyor. Kanepenizin şekli, mevcut alana ve alanı nasıl düzenlediğinize bağlı olacaktır. Oturma odası ve yemek alanı gibi alanınızı ayırmak için L şeklinde bir kanepe kullanın. Yuvarlak veya dairesel formlu kanepeler, toplanma amaçlı alanlar için daha uygundur. Kumaşa, döşemeye ve onunla birlikte gelen minder veya koltuk takımı kaplamaları gibi süslemelere çok dikkat edin. Modern mobilya tasarımı ararken konfor ve dayanıklılık da eşit derecede önemlidir. Kanepe odaya tam oturmalı ve ne çok küçük ne de çok büyük görünmelidir. Yaşam alanınız çok genişse sizin için ideal seçenek uzun bir smokin kanepe olabilir. Eviniz küçükse, yatak olarak da kullanılabilen bir kanepe tasarlamayı düşünün.

Çağdaş Tarzda Gri Kanepe

Daha fazla mesaj

Eviniz için En İyi Cam Mutfak Dolapları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Eviniz İçin İdeal Bir Mutfak Lavabosu Nasıl Seçilir?

Bu kanepenin ayırt edici tasarımı, geleneksel orantılara meydan okuyor. Bu ilgi çekici modern oturma odası kanepe tasarımı, ince kenarları, inanılmaz rahat koltukları ve küçük yuvarlak kol dayama minderleri ile dikkatinizi çekmelidir. Bej, açık gri ve koyu gri dahil olmak üzere farklı iç tasarım stillerine uyması için çeşitli renklerde sunulur.

Salon İçin Şık Deri Koltuk

Güzel bir minimalizm arıyorsanız, bu kanepe tasarımına bayılacaksınız. Deri kanepeler her zaman modadır. Yaşam alanına bir gizem ve zenginlik hissi vermek için en inanılmaz seçenek, siyah, turkuaz, kahverengi veya gri gibi koyu koyu renkte şık bir deri kanepedir. Kumaş döşemeye kıyasla deri daha sıkıdır ve temizlenmesi daha kolaydır. Kanepenizin deri kaplaması ona şık ve çağdaş bir görünüm verir. Deri, modern ve çağdaş tarzlarla iyi uyum sağladığı için bir kanepe için uygundur.

Oturma Odası İçin Kanepe Tasarım
Oturma Odası İçin Kanepe Tasarım

Futon Koltuk Takımları

Bu basit, montajı hızlı uyku kanepeleri, geceleyen misafirlerinizi ağırlayabilir. Modern bir görünüme sahiptirler ve küçük bir yaşam alanı için idealdirler. Kanepenin arkalığı, bir yatak için yer açmak üzere kolayca düz bir şekilde katlanabilir. Geleneksel şilteler, çerçeve üzerinde örtülü şiltelere sahiptir. Modern katlanır şilteler, aksine, doğrudan çerçeveye yerleştirilmiş döşemeli yastıklara sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Eviniz için En İyi Cam Mutfak Dolapları

İki Bölmeli Çift Kişilik Koltuk

İki kişilik iki kişilik koltuklar, herhangi bir eve hızla şıklık katar ve mütevazı, rahat ve daha küçük alanlara sığacak kadar küçüktür. Bir kanepeden daha büyük ama tam boy bir kanepeden daha küçüktür, bu da onu iki kişinin rahatça dinlenmesi için mükemmel bir boyut haline getirir. Tekli ya da üçlü koltuklar ikili koltuklarla kombinlenebilir. Veya onunla birlikte gelen sandalyelerle eşleştirin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku