Samsung Galaxy Watch Nasıl Sıfırlanır?

0 303

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Watch nasıl sıfırlayacağınızı göstereceğiz. Akıllı saat, günlük kullanım için yerel bir dokunmatik ekran arayüzü ile donatılmış bir saattir. Adım sayma, GPS ve daha fazlası gibi standart saatlerin sunduğu ek özellikler sunar. Ayrıca genellikle akıllı telefonunuza bağlanırlar ve telefonunuzu elinize almanıza gerek kalmadan telefonunuzda da görebileceğiniz içeriği görüntülerler.

Galaxy Watches, Android için en iyi akıllı saatlerden biridir ve Samsung saatler, kalite açısından en iyi akıllı saatlerden biridir ve rakipleri Apple watch ile rekabet edebilecek yeteneklere sahiptir. Samsung Galaxy Watch, çekici tasarımı, uyumlu kullanıcı arayüzü ve özellikle dört günlük pil ömrü sayesinde şu anda mevcut olan en iyi akıllı saatlerden biri olmaya devam ediyor. Aniden belirli bir uygulama veya ayara bağlanamayan sorunlar yaşıyorsanız, buggy beta sürümü yüklediyseniz, saatinizi bir arkadaşınıza vermek istiyorsanız veya yeni bir başlangıç ​​istiyorsanız Galaxy Watch’ınızı sıfırlamak isteyebilirsiniz. . Durum ne olursa olsun, Galaxy Watch’ınızı birkaç basit adımda sıfırlamak kolaydır. Aşağıda Samsung Galax saatini sıfırlama adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch'ınızda Siri'yi Nasıl Kapatabilirsiniz?
Samsung Galaxy Watch Sıfırlama
Samsung Galaxy Watch Sıfırlama

Samsung Galaxy Saatini Sıfırla

Adım 1: İlk olarak, hızlı ayarları görmek için saat ekranının üst kısmından aşağı doğru kaydırın. Ayarlar’ı açmak için dişli simgesini seçin.

Adım 2: Ardından, “ Genel ” bölümüne gidin.

Adım 3: “ Sıfırla ”yı seçin.

Adım 4: Saati henüz yedeklemediyseniz, burada bunu yapma seçeneğini göreceksiniz. Aksi takdirde, onaylamak için tekrar “ Sıfırla ”yı seçin.

Samsung Galaxy Watch’ı Sıfırlama ile ilgili bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Akıllı telefonlar, gün boyunca atılan adım sayısını sayan adımsayarlar gibi çeşitli izleme özellikleriyle donatılmıştır. Ayrıca, egzersiz sırasında kullanıcının kalp atış hızını izlemek için bir kalp atış hızı izleme aracına sahiptirler. Ek olarak, fitness akıllı saatleri uyku monitörleri, EKG monitörleri, kan basıncı monitörleri vb. gibi diğer fitness ve sağlık uygulamalarını da sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku