Android’de Messenger Nasıl Güncellenir?

0 295

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazıda, Android’de Messenger nasıl güncelleyeceğinizi göstereceğiz. Facebook Messenger, anlık mesajlaşma, fotoğraf, ses kaydı, video paylaşma ve grup sohbetleri için kullanılan ücretsiz mobil metin mesajlaşma uygulamasıdır. İndirmesi ücretsiz olan uygulama, Facebook’ta arkadaşlarınızla ve telefon rehberinizle iletişim kurmak için kullanılabilir.

Sizin için önemli olan kişilere anında ulaşın. Messenger, iletişimde kalmanın hızlı, ücretsiz ve güvenilir bir yoludur. Mesajlaşmaya benzer, ancak her mesaj için ödeme yapmanız gerekmez (veri planınızla çalışır). Özellikler: Facebook’u açmadan mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Çıkartmalarla konuşmalarınıza hayat verin. Fotoğrafları özel olarak gönderin. Hareket halindeyken grup sohbetleri yapın ve planlar yapın. Facebook arkadaşı olmasanız bile telefon rehberinize kısa mesaj gönderin. Başkalarının yakınınızda olduğunuzu bilmesi için konumunuzu paylaşın. Sesli mesajları kaydedin. Diğer ülkelerdeki arkadaşlarınızla bile ücretsiz arama yapın. Başkalarının mesajlarınızı ne zaman gördüğünü öğrenin. Messenger’da kimlerin ulaşılabilir olduğunu ve Facebook’ta kimlerin aktif olduğunu görün. Hiçbir mesajı kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun. Çalışırken, uyurken veya sadece ara vermeniz gerektiğinde bildirimleri kapatın. Aşağıda, Facebook Messenger’ı Android’de güncelleme adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone veya Android'de Sizi Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Yazılır?
Android'de Messenger Güncelleme
Android’de Messenger Güncelleme

Facebook Messenger’ı Güncelleme Adımları

Adım 1: Play Store’u açın. Bunu Uygulamalar listenizde bulacaksınız. Simge, üzerinde Google Play logosu bulunan bir alışveriş çantasına benziyor.

Adım 2: Sol üst köşedeki ☰ düğmesine dokunun.

Adım 3: Uygulamalarım ve oyunlarım’a dokunun.

Adım 4: Messenger’ı bulmak için Güncellemeler bölümünde ilerleyin. Yüklü Messenger adlı birden fazla uygulamanız olabileceğini unutmayın. Uygulama adının altında “ Facebook ”u arayın. Messenger, Güncellemeler bölümünde listelenmiyorsa, cihazınız için mevcut bir güncelleme yoktur.

Adım 5: Messenger’a dokunun. Bu, uygulamanın mağaza sayfasını açacaktır.

Adım 6: Güncelle düğmesine dokunun. Şu anda başka güncellemeler indirmiyorsanız, güncelleme indirilmeye başlayacaktır. Bu durumda, güncelleme bir sonraki indirmeye başlamak için kuyruğa alınır.

Adım 7: Uygulama oldukça büyük olabileceğinden, güncellemeden önce kablosuz bir ağa bağlanmak isteyebilirsiniz.

Adım 8: Güncellemenin yüklenmesini bekleyin, hepsi bu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku