Snapchat’te Grup Sohbeti Nasıl Yapılır?

0 412

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Snapchat, fotoğraf, video, metin ve çizim paylaşmak için bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayı indirmek ve onunla mesaj göndermek ücretsizdir. Özellikle gençler arasında çok kısa sürede çok popüler oldu. Snapchat’i diğer SMS ve fotoğraf paylaşım biçimlerinden ayıran bir özellik vardır: Mesajlar birkaç saniye sonra alıcının telefonundan kaybolur. Bu makale Snapchat’te Grup Sohbeti yapma hakkındadır.

Snapchat, Android ya da iOS çalıştıran akıllı telefonlarda kullanılabilen bir multimedya uygulamasıdır. “Snaps” adlı arkadaşlarınıza video ya da fotoğraf göndermenize olanak tanımaktadır. Bu enstantaneler, görüntüledikten sonra kaybolur. Grup sohbetleri, herkese manuel olarak ulaşmak zorunda kalmadan mesaj ve video gönderip almanın ve hatta görüntülü ve sesli aramalar yapmanın uygun yolu olarak hizmet etmektedir. Çoğu sosyal platformda olduğu gibi Snapchat’in de grup sohbeti özelliği bulunmaktadır. Aşağıda Snapchat grup sohbeti oluşturma adımlarından bahsettik.

Daha fazla mesaj

ChatGPT Para Kazanmak İçin Neler Yapılabilir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mac'te “Hey Siri” Nasıl Etkinleştirilir?
Snapchat Grup Sohbeti
Snapchat Grup Sohbeti

Snapchat’te Grup Sohbeti Nasıl Oluşturulur?

  1. iOS veya Android cihazınızda Snapchat uygulamasını açın ve gerekirse hesabınızda oturum açın.
  2. Ekranın sol alt kısmındaki konuşma balonu simgesine dokunarak veya ekranı sağa kaydırarak Arkadaşlar sekmesine gidin.
  3. Arkadaşlar sekmesinin sağ üst köşesindeki kurşun kalemle konuşma balonuna dokunun.
  4. Yeni Sohbet ekranının üst kısmındaki Kime: alanında yanıp sönen bir metin imleci görmelisiniz. Grubunuza eklemek istediğiniz arkadaşınızın adını veya kullanıcı adını yazmaya başlayın ve aşağıda bulunan listeden seçiniz. Alternatif olarak, arkadaşınızı manuel olarak seçmek için aşağı kaydırın.
  5. Grubunuza eklemek istediğiniz tüm arkadaşlar için dördüncü adımı tekrarlayın. Tek bir gruba en fazla 31 arkadaş ekleyebilirsiniz.
  6. Grubunuza eklemek istediğiniz tüm arkadaşlarınızı ekledikten sonra, isteğe bağlı olarak ekranın üst kısmındaki Yeni Grup’a dokunarak ve bir isim yazarak gruba isim verebilirsiniz.
  7. Grubu oluşturmak için mavi Grupla Sohbet Et düğmesine dokunun. Grup sohbeti otomatik olarak açılır, böylece hemen sohbete başlayabilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku