Spotify Premium Aboneliğinde Nasıl Tasarruf Edilir?

1 503

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Spotify Premium, popüler müzik akışı hizmetine çok sayıda harika işlevsellik ekler. Spotify Premium ile reklamlardan kurtulabilir, çevrimdışı müzik dinleyebilir, parçaları atlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Spotify Premium indirimli fiyatlarla almanın birçok yolu vardır. Öyleyse, Spotify Premium aboneliğinde tasarruf etmenin yollarının bir listesine bakalım.

  1. Resmi Spotify Web Sitesindeki Fırsatlar

Bu yazı itibariyle, Spotify şu anda kullanıcılarına bir aylık Spotify Premium’u ücretsiz olarak içeren dört farklı abonelik sunuyor.

Bireysel Paket

Spotify Premium için bireysel abonelik aylık 9,99 ABD dolarıdır. Rahatsız edici reklamlar olmadan müzik dinlemenize izin veren bireyler için Spotify Premium, parçaları çevrimdışı olarak çalmanıza izin verir ve parçalarınızı sürekli karıştırmanız gerekirse, isteğe bağlı olarak çalma sağlar. Spotify’ı tek başına kullanmayı planlıyorsanız, bu sizin için ekonomik bir pakettir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TikTok Videosu Nasıl Silinir?

İkili Paket

Spotify Premium, Duo aboneliği için iki premium hesaba izin verir. Spotify Duo, tüm bireysel paket özelliklerinin yanı sıra, siz ve eşinizin bir çalma listesini paylaşmanıza olanak tanıyan Duo Mix’i de sunar. Spotify bu anlaşmayı çiftler için yarattı, bu da başka bir kişiyle müzik paylaşmayı oldukça kolaylaştırıyor.

Aile Paketi

Aile aboneliği, özellikler açısından en sağlıklı pakettir. Duo Mix gibi, Family Mix adlı paylaşılan bir çalma listesi alırsınız. Ek olarak, ailenizdeki altı hesaba da uygulayabilirsiniz. Spotify Premium’un Aile aboneliği ile uygunsuz içerikleri engelleyebilir ve ailedeki çocuklar için Spotify Kids kurabilirsiniz. Bunun dışında, diğer aboneliklerde bulunan tüm özelliklere de sahip olacaksınız.

Öğrenci Paketi

Spotify, Öğrenci aboneliği şeklinde başka bir popüler pakete sahiptir. Standart Bireysel paketin özelliklerini korurken, Öğrenciler için Spotify Premium, Spotify’ın sunduğu en ucuz fırsattır. Ayrıca, ABD’deki öğrenciler için Hulu ve Showtime gibi akış hizmetlerine abonelikler de içerir. Bu teklifin diğer şartlarına uyan bir öğrenciyseniz, öğrenci indirimi ile Spotify’a abone olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bahçe ve Balkon Dekorasyonu Trendleri 2021

Spotify Premium

  1. Bir Hediye Kartı Satın Alın ve Geri Ödeme Alın

Amazon, Groupon, Rakuten ve Raise gibi web siteleri Spotify Premium için indirimli hediye kartları sunar. Ek olarak, bu hediye kartlarını indirimler ve geri ödeme için kullanabilirsiniz. Örneğin, Rakuten veya Raise aracılığıyla bir Spotify hediye kartı satın alırsanız, %5’e kadar geri ödeme kazanırsınız. Öte yandan Groupon, Öğrenci aboneliğinde %50 tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu e-hediye kartları e-postanız aracılığıyla anında size teslim edilir. Böylece yukarıda bahsettiğimiz Spotify paketlerinden tasarruf edebilirsiniz.

  1. Telefon Taşıyıcınızla Birlikte Paketlenmiş

Telefon operatörleri ayrıca Spotify abonelikleri için fırsatlar sunar. Spotify aboneliği sunup sunmadıklarını öğrenmek için telefon operatörünüze danışabilirsiniz. Örneğin AT&T, planlarıyla birlikte kullanıcılara ücretsiz Spotify Premium sunuyor.

1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku