En Çok Aranan Modüler Mutfak Aksesuarları

2 501

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bir mutfağın kullanışlılığını ve rahatlığını artırmak söz konusu olduğunda, modüler mutfak aksesuarları hayati bir rol oynamaktadır. Bu tür bir aksesuarın birçok avantajı vardır, bunlardan en önemlisi depolama kapasitesini artırırken aynı zamanda çok uzun ömürlü olması, korozyona dayanıklı olması ve paslanmaz çelikten imal edilmiş olmasıdır. Modüler mutfak aksesuarları söz konusu olduğunda, neye ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz bu liste iyi bir başlangıç noktası olacaktır.

Çatal Bıçak Takımı Organizatörü

Çatal bıçak takımı düzenleyicisi, çatal, yemek kaşığı, maşa, spatula, bıçak ve diğer benzer öğeleri saklamak için ideal olan yerleşik bölmelere sahip modüler bir mutfak dolabı olarak tasarlanmıştır. Çatal-bıçak düzenleyiciyi pişirme alanına bitişik tutmak, kullanmanız gerektiğinde mutfak eşyalarına ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

Modüler Mutfak

Uzun Birimler

Daha fazla mesaj

Eviniz için En İyi Cam Mutfak Dolapları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Modern Yatak Odası Dolap Tasarımları

Yüksek üniteler olmadan bir mutfak tasarlamak eksik olacaktır. Uzun raf ömrüne sahip büyük hacimli gıdaları saklamanız gerekiyorsa, bunu dikkate almak son derece önemlidir. Ayrıca bu modüler mutfak aksesuarları, dikey alanın akıllıca kullanılması nedeniyle kiler olarak da kullanılabilir. Bu modüler mutfak dolapları, kapatıldığında mutfağın duvarına sorunsuz bir şekilde karışarak yeni bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda, yağ, baharat ve atıştırmalıklar dahil olmak üzere çeşitli büyüklükteki raflarda çok çeşitli şeyler depolarlar.

Çekmeceler

Çekmeceler, daha fazla yiyecek saklamanıza izin vererek sınırlı mutfak alanının kullanımını en üst düzeye çıkarır. Genellikle bulaşık makinesinin yanına veya mutfağın her iki ucuna yerleştirilen bu modüler mutfak dolabı, küçük ev aletlerini yerleştirmek için ince raflarla yapılmıştır. Bunun bir sonucu olarak öğeleri bulmak ve ulaşmak daha kolaydır.

Çok çeşitli boyut ve genişlikler mevcuttur ve konserveler, soslar, çeşitli boyutlarda şişeler ve kavanozlar, temizlik kimyasalları ve diğer benzer şeyler gibi çeşitli öğeleri saklamak için kullanılabilirler.

Köşe Çözümleri

Çoğu mutfak köşesi, erişilemezlikleri nedeniyle yetersiz kalmaktadır. LeMans köşeleri ve diğer akıllı yollar, en gereksiz köşelere ulaşmanızı sağlar. Böbrek şeklindeki tasarımı sayesinde modüler mutfak dolabının arkasına tamamen çekilebilen çekmeceli raflara sahiptir. Ayrıca, mevcut köşe alanından uygun şekilde yararlanan çeşitli köşe modülleri vardır. Bu ustaca, erişimi kolay modüler mutfak aletleri, özellikle sınırlı alana sahip olanlar olmak üzere, herhangi bir Hint mutfağına harika bir ektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Daha İyi Bir Uyku İçin Yatak Odanızda Bu Değişikleri Yapın

Hasır Sepetler

Tamamen modüler olmayan bir mutfakta, genellikle günlük sebze stoğunuzu koyabileceğiniz bir tepsi veya sepet bulacaksınız. Modüler yapıya entegre hasır sepetler, modüler bir mutfakta bu amaca hizmet eder. Bu modüler mutfak aksesuarları hem uzun ömürlüdür hem de bakımı ve temizliği kolaydır.

2 Yorumlar
  1. […] View On WordPress […]

  2. […] Mutfak için plastik perdeler inanılmaz derecede uzun ömürlüdür ve bakımı kolaydır. Bunlar mutfağınızın net ve kesin bir görünümünü sağlar ve herhangi bir sos lekeleri, küçük şarap dökülmeleri veya mutfak aksaklıkları bir fısıltı ile temizlenebilir. Bu perdeler, istenmeyen böcekleri, pis havayı ve tozu mutfağınızdan uzak tutarak yemek pişirmeyi daha güvenli hale getirir. […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku