Steam’de Çevrimdışı Nasıl Görünülür?

0 169

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Steam, durumunuzu doğru ayarlamadıysanız başa çıkması zor olabilecek platformlardan biridir. Büyük bir arkadaş listeniz varsa, mesajlar ve oyun davetleri de dahil olmak üzere birçok bildirim alırsınız. Burada en iyi seçenek durumunuzu Çevrimdışı veya Görünmez olarak ayarlamaktır. Steam’de nasıl çevrimdışı görüneceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Steam’de Nasıl Çevrimdışı Olunur?

Steam’i açın ve üstteki menü çubuğunda Arkadaşlar’a tıklayın. Açılır menüde, durumunuzu ayarlama seçeneğine sahip olacaksınız. Steam’de çevrimdışı olmak için Çevrimdışı’ya tıklayın.

Steam'de Nasıl Çevrimdışı Olunur?
Steam’de Nasıl Çevrimdışı Olunur?

Steam’de Çevrimdışı ve Görünmez Arasındaki Fark nedir?

Arkadaşlar açılır menüsünde Görünmez olma seçeneği de vardır. Çevrimdışı modu sizi gerçekten çevrimdışı yapar ve herhangi bir bildirim, mesaj vb. almazsınız. Görünmez mod, arkadaşlarınıza çevrimdışı görünürken aslında çevrimiçi olmanın ve tüm bildirimleri ve diğer çevrimiçi işlevleri almanın bir yoludur. Yalnızca çevrimdışı görünmeyi tercih ediyorsanız, açılır menüde Çevrimdışı yerine Görünmez’e tıklayarak görünmez olmak için yukarıdaki yöntemin aynısını kullanabilirsiniz. Daha da fazla gizlilik mi istiyorsunuz? Başkalarının kütüphanenizde olduğunu bilmesini istemediğiniz Steam oyunlarını da gizleyebilirsiniz. Bunu yapmak kolaydır – dişli simgesine, ardından Yönet’e ve ardından Bu oyunu gizle’ye basın – ve meraklı gözleri kütüphanenizin daha belirsiz kısımlarından uzak tutabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Arkadaşlarla Oynanacak En İyi Mobil Oyunlar

Steam’de çevrimdışı görünmek çevrimiçi varlığınızı ve oyun deneyiminizi yönetmenin basit ama etkili bir yoludur. Birkaç basit adımı izleyerek, bildirimler veya davetler tarafından rahatsız edilmeden en sevdiğiniz tek oyunculu oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Steam’deki durumunuzu ve gizliliğinizi kontrol edebilme yeteneği, daha fazla odaklanma, seçici çok oyunculu etkileşimler ve kesintisiz bir oyun deneyimi gibi faydalar sağlar. İster biraz yalnız zaman geçirmek ister belirli çevrimiçi etkileşimlerden kaçınmak isteyin, Steam çevrimdışı görünmek keşfetmeye değer bir özelliktir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku