LEGO Fortnite’ta Gübre Nasıl Elde Edilir?

0 139

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Lego’da gübre nasıl bulunur fortnite oynamak, yiyecek yetiştirebileceğiniz kendi çiftliğinizi kurmanın önemli bir parçasıdır. Fortnite’ın yeni blok tabanlı hayatta kalma oyun modunun düşündüğümüzden çok daha büyük olduğu ortaya çıktı. Neredeyse ayrı bir hayatta kalma oyunu gibi. Bu yazıda size LEGO Fortnite’ta nasıl gübre elde edeceğinizi göstereceğiz. Hayatta kalma oyunları oynayanlar size her zaman yiyeceğiniz olduğundan emin olmanın en zor kısımlardan biri olduğunu söyleyecektir. Bu çiftliklerde yapılabilir, ancak ürünlerinizin büyük ve sağlıklı büyümesini istiyorsanız, özel bir şeye ihtiyacınız var: hayvan atıkları. Bir çiftlik inşa edebileceğiniz neredeyse tüm hayatta kalma oyunlarında gübre önemli bir kaynaktır. Lego Fortnite da farklı değil. İşte Fortnite’ın yeni Lego tabanlı hayatta kalma modunda gübreyi bulabileceğiniz yer burası.

Lego Fortnite’ta Gübre Nerede Bulunur?

Lego Fortnite oyuncuları yolculuklarına geniş otlaklar, mağaralar, çöller ve daha fazlasıyla dolu bir dünyada başlayacaklar. Bir oyuncu macerasına her yerde başlayabilir ve her zaman yakınında hayvanlar olacaktır. Ancak güçlü köpeklere karşı dikkatli olun. Farklı oyuncular tamamen farklı haritalara sahip olacaktır, bu nedenle hayvanları nerede bulacağınıza dair kesin bir nokta vermenin bir yolu yoktur. Ancak hayvanlar genellikle sürü adı verilen gruplar halinde yaşarlar, bu nedenle bir grupta genellikle birden fazla inek, koyun veya tavuk olacaktır. Oraya giderseniz yakındaki açık tarlalarda hayvanların olması muhtemeldir.

Daha fazla mesaj

Steam Refund Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Arkadaşlarla Oynanacak En İyi Mobil Oyunlar
Lego Fortnite'ta Gübre Nerede Bulunur?
Lego Fortnite’ta Gübre Nerede Bulunur?

LEGO Fortnite’ta Gübre Nasıl Elde Edilir?

Hayvanlar

  1. Hayvanların yoğun sindirim sistemleri Lego Fortnite’taki ana gübre kaynağıdır.
  2. Ancak onlara yaklaşırken dikkatli olun – koyunlar, inekler veya tavuklar dost canlısıdır – çünkü kurtlar ve silindirler size dışkılarını vermekle pek ilgilenmiyor gibi görünürler ve muhtemelen onları kovalarken yaralanırsınız.
  3. Ses ayarlarından “Ses Efektlerini Görselleştir” ayarını açarak Grasslands biyomunda çok sayıda dost canlısı hayvan bulduk. Bu sayede bir hayvan yaklaştığında ekranda bir işaret belirdi.
  4. Gübreyi en iyi tavukların olduğu yerlerde ve hayvanlara mısır ve balkabağı gibi yiyecekler vererek bulabildik.
  5. Hayvanlara dokunmayı unutmayın; bu onların kısa süre sonra Gübreyi düşürmelerine neden olabilir.

Köylüler

  1. Kasabanız hayvanlara ne kadar yakınsa, birisinin size Gübre getirme olasılığı da o kadar yüksektir.
  2. Köylülerinize “Yakındaki Kaynakları Topla” görevini vermek, onların yakınlarda malzeme aramasını sağlar.
  3. Daha fazla köy, kaynak bulmak için gönderebileceğiniz daha fazla insan anlamına gelir, bu da Gübre alma şansınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir.
  4. Bir köylüye “Yakındaki Kaynakları Topla” görevini verebilmeniz için Köy Merkezinizi Seviye 2 yapmanız gerekir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Pokemon Go Konumu Nasıl Değiştirilir?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku