The Sims 4 – Atlar Nasıl Oluşturulur ve Kullanılır?

0 585

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

The Sims 4 Horse Ranch Genişleme Paketi, sevilen atları Sim dünyasına getiriyor. Evcil Hayvanlar genişleme paketine benzer şekilde, bu paket de oyunculara atları ailenin bir parçası haline getirme şansı sunuyor. Bu genişleme paketi sadece atları değil, diğer çiftlik eşyalarını, ahırlı harika bir batı tarzı evi ve sevimli yeni keçileri de ekliyor. Bu rehber, bir atın nasıl yaratılacağını ve onlarla tam olarak ne yapılacağını anlatacak. Sim’lerin atlarla birçok farklı etkileşimi olacak ve herhangi bir Sims hikayesine eklemek için eğlenceli bir özelliktir. Atlar ayrıca pek çok şekilde özelleştirilebilir ve ırkları karıştırılabilir.

The Sims 4’te Atlar Nasıl Oluşturulur ve Yetiştirilir?

Bir Sims ailesine at eklemek için Sims düzenleyici menüsüne erişin. Bir oyuncu ister yeni bir aile oluşturuyor olsun isterse halihazırda oluşturulmuş bir aileye at eklemek istiyor olsun, bu işlem aynı menüden yapılabilir. Bir Sim ekle düğmesini seçin ve oyuncunun bir insan Sim’inin içine bir hayvan Sim eklemek istediğini gösteren pati izine tıklayın.

Daha fazla mesaj

Steam Refund Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Starfield'da Gezegen Özellikleri Nasıl Bulunur?
The Sims 4 - Atlar Nasıl Oluşturulur
The Sims 4 – Atlar Nasıl Oluşturulur

The Sims 4’te Bir At Nasıl Özelleştirilir?

Sims 4 ailesine bir at eklendiğinde, oyuncular onu özelleştirme seçeneğine sahip olacaklar. Seçilecek ilk seçeneklerden biri atın hangi cins olduğudur. Köpek ve kedilerde olduğu gibi, oyun oyuncunun seçmesi için farklı cinslerin resimlerini gösterecek, ardından atın özelliklerini seçmeye geçebilecekler. Bazı özellikleri idare etmek diğerlerine göre daha zorken, bazıları atı sahiplerine karşı muhtaç ve sevgi dolu kılıyor. Oyuncular atı diledikleri gibi boyayabilir, kuyruğuna çiçekler ekleyebilir ve hatta başına bir çiçek tacı takabilirler. Örgülü, dalgalı veya düz olmak üzere birçok farklı saç seçeneği seçilebilir. At ayrıca gökkuşağı da dahil olmak üzere istenilen şekilde boyanabilir. Atlar, soylarını genişletmek için diğer atlarla da çiftleştirilebilir.

Sims 4’te Atlarla Ne Yapılır?

Atlarla yapılabilecek sayısız farklı şey vardır. Sim’ler atlara binebilir, bu da Sim’lere binicilik becerisi kazandırır, ayrıca onlara sarılarak ve sevgi göstererek oyundaki diğer hayvanlar ve evcil hayvanlar gibi onlarla bağ kurabilirler. Atlar, özellikle de genç atlar, toplarla oynayabildikleri ve oyun boyunca sevimli bir şekilde üzerlerinde yuvarlanabildikleri için oyuncu da olabilirler. The Sims 4 oyuncuları ayrıca çitle çevrili alanın içinde atlarını fırçalayabilir, yıkayabilir ve onlarla oynayabilir. Ayrıca, atlar normal kapılardan geçebiliyor, böylece çiftlik evinin yanı sıra çitlerle çevrili yaşam alanlarını da keşfedebiliyorlar. Birçokları için bu bir at simülatörü rüyasıdır ve dijital at yetiştirme olanakları sonsuzdur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitch'te Anket Nasıl Yapılır?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku