TikTok’ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

0 369

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazımızda sizlere TikTok’ta telefon numarası nasıl değiştirilir onu göstereceğiz. TikTok, kısa videoları herkesten önce tanıtan ilk sosyal medya sitesidir ve artık YouTube Shorts, Snapchat Spotlight, Instagram Reels ve çok daha fazlası gibi her platformda kısa videolar için bir bölüm var.

TikTok’un size sunduğu pek çok özellik var, TikTok’ta adı düzenleyebilmeniz, TikTok videolarını paylaşabilmeniz ve TikTok filtrelerini kullanabilmeniz, TikTok hashtag’lerini kullanarak TikTok’ta daha fazla görüntülenme elde edebilmeniz, TikTok’ta daha fazla beğeni elde edebilmeniz kitlelere ulaşabilmeleri için modaya uygun videolar hazırlamaları gerekiyor. Yaklaşık bir yıl önce, bir hesap oluşturmak için telefon numaranızı kullanmanız gerekiyordu. Ancak bu özellik değişti. Artık bir hesap oluşturmak için e-postanızı kullanabilirsiniz. Aşağıda TikTok’ta telefon numarasını değiştirme adımlarından bahsettik.

TikTok’ta Telefon Numarası Değiştirme 

Whatsapp veya TikTok hesabınızla ilişkili telefon numarasını değiştirmenin birçok nedeni vardır. Sonraki adımları izleyerek TikTok’ta numaranızı nasıl değiştireceğinizi kolayca anlayabilirsiniz:

Adım 1. TikTok uygulamasını başlatın.

Adım 2. Sağ alt köşeden Ben simgesine dokunun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone Öne Çıkan Fotoğraflar Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Adım 3. Sağ üst köşeden Hamburger simgesine dokunun.

Adım 4. Hesabımı Yönet seçeneğine dokunun.

Adım 5. Telefon Numarası üzerine dokunun.

Adım 6. Onay açılır penceresinden Değiştir üzerine dokunun.

Adım 7. Boşluğa mevcut telefon numaranızı yazın.

Adım 8. Ardından, ekranın sağ alt köşesindeki Sonraki ok simgesine dokunun.

Adım 9. 4 basamaklı bir kod yazın ve Sonraki ok simgesine dokunun.

Adım 10. Şimdi, yeni telefon numarasını girin ve OTP doğrulama işlemini tamamlamak için Kodu gönder üzerine dokunun.

TikTok'ta Telefon Numarası Değiştirme
TikTok’ta Telefon Numarası Değiştirme

Başarılı bir telefon numarası değişikliği hakkında onay içeren bir bildirim açılır. TikTok’ta telefon numarasının nasıl değiştirileceğine dair bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Kullanıcıların büyük bir kısmı komik videolarını başkalarını eğlendirmek için yayınlamaktadır. TikTok’a kayıt olduktan sonra yüzünüzü güldürmek ve günün stresinden kurtulmak çok kolay olacak. Beğeninize göre binlerce video keşfedebilirsiniz. Sınırsız eğlenceyi yaşamak istiyorsanız TikTok’a girin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cep Telefonu Kaç Yılda Bir Değiştirilmeli?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku