Samsung Galaxy Watch 5’te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

0 426

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu yazımızda sizlere Galaxy Watch 5’te nasıl ekran görüntüsü alacağınızı göstereceğiz. Samsung akıllı saatler kalite açısından en iyi akıllı saatlerden biri ve oradaki rakip Apple saati ile rekabet edebilecek yeteneklere sahip. Samsung’un Unpacked etkinliği bize, Samsung’un geçen yılki Galaxy Watch 4’ün ardından en üst düzey Android akıllı saati yaratma girişimi olan Galaxy Watch 5’e bir bakış atmamızı sağladı. Bilekten biyo-empedans ve yağ ölçümlerini Samsung Health’e getirmeyi amaçlayan bir dizi iddialı yeni sağlık sensörü içeriyordu.

Samsung’un Galaxy Watch serisiyle yapabileceğiniz çok şey var ve bazen bunu bir ekran görüntüsünde başkalarıyla paylaşmak istiyorsunuz. Galaxy Watch’ınızda olanları yakalamak için pek çok neden vardır, bu nedenle her ihtimale karşı bir ekran görüntüsünün nasıl uygulanacağını bilmek iyi bir fikirdir. Galaxy Watch 4’ünüzde veya Galaxy Watch 5’inizde ekran görüntüsü almak gülünç derecede basittir ve bir Galaxy telefonunda veya Pixel’de nasıl bir ekran görüntüsü alacağınızı taklit eder. Bu saatlerin her ikisi de, aralarında bir nesil fark olmasına rağmen, aynı şekilde ekran görüntüsü alıyor. Aşağıda Samsung Galaxy watch 5’te ekran görüntüsü alma adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   AirPods'unuzu PS4'e Bağlama
Samsung Galaxy Watch 5'te Ekran Görüntüsü Alma
Samsung Galaxy Watch 5’te Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy Watch 5’te Ekran Görüntüsü Alma

Adım 1: Galaxy Watch’ınızın kilidinin açık olduğundan emin olun.

Adım 2: Ardından, Ana Sayfa düğmesini ve Yan düğmeyi bulmanız yeterlidir.

Adım 3: Ekran görüntüsü almak için her iki düğmeyi de aynı anda tıklayın.

Adım 4: Bunu yapar yapmaz Galaxy Watch’ınızda bir flaş göreceksiniz. Bu, aldığınız ekran görüntüsünü gösterir.

Adım 5: Buradan, bağlı telefonunuzdaki ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

Galaxy Watch 5’te nasıl ekran görüntüsü alınacağına dair bu makaleyi umarız beğenirsiniz. Sağlık sensörlerinden bahsetmişken Samsung Galaxy Watch 5, cilt sıcaklığını ölçen yeni bir sensöre sahip. Henüz çalışmıyor, ancak çalıştığında uyku takibini bilgilendirecek ve üçüncü taraf sağlık geliştiricilerine açık olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku