Türk Ünlülerin Instagram Takipçi Sayıları – BayiGram

0 185

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Türk ünlülerin Instagram takipçi sayıları ile oluşturulan sıralamada özellikle ilk 5 isim arasında yer alan kişiler en çok takipçisi bulunan kişiler olarak değerlendiriliyor.

Instagram takipçi sayısına göre ünlülerin popülerlikleri değerlendirilebiliyor. Özellikle milyonlarca kişi tarafından takip edilen kişiler influencer etkisi göstererek yapmış olduğu paylaşımlar ile topluma yön veriyor. Ayrıca ünlülerin dışında Instagram düşmeyen takipçi satın al gibi paketlerden yararlanan kişilerin de en çok takipçisi bulunan isimler arasında yer alabildiği görülüyor.

En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlü Kim?

Türkiye’de ünlü kişilerden dediği zaman akıllara gelen bazı belirli isimler bulunuyor. Ancak Instagram içerisinde en fazla takipçiye sahip olan Türk ünlü hiç beklenmedik bir isim olarak çıkıyor.

Günümüzde en fazla takipçiye sahip olan ünlü kişi CZN Burak lakabına sahip olan Burak Özdemir’dir. Güncel takipçi sayısı 53,1 milyon miktarını geçerek en fazla takip edilen Türk ünlüler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Köpek Maması ve Köpek Malzemeleri Ekonomik Fiyatlarla Zoo.com.tr ‘de!

Özellikle yapmış olduğu video paylaşımlarının ardından hem Türkiye hem de dünyada tanınmayı başarmış olan ünlü kişi günümüzde hala takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor.

Zamanında yalnızca birkaç takipçiyle başlayarak günümüzde bu kadar büyümeyi başarmış olan CZN Burak, takipçi sayısıyla birinci sırada oturuyor. Günümüzde ise takipçi sayısını arttırmaya çalışan birçok kişiye Instagram Türk takipçi satın al hizmetlerini değerlendirerek etkileşimlerinin artmasını amaçlıyor.

İlk 5 En Çok Takipçisi Olan Ünlüler Kim?

Instagram günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada ses getiren isimlere ev sahipliği yapıyor. Birçok Türk ünlü ise yapmış olduğu işler sayesinde hem yerel hem de uluslararası kişiler tarafından takip edilerek geniş bir bilinirliğe sahiptir.

Güncel veriler dahilinde CZN Burak sonrasında en çok takipçisi olan 5 isim şöyledir;

  • Burak Özdemir’in hemen ardından 53.000.000 takipçi ile Nusret geliyor. Yaptığı paylaşımlarla dünya çapında tanınırlık edinmiş olan Nusret, hemen altındaki yer alan Hande Erçel ile büyük bir farka sahiptir.
  • Nusret’ten sonra listede Hande Erçel yer alıyor. 31,1 milyon takipçisi bulunan ünlü üçüncü sırada bulunuyor.
  • Dördüncü sırada ise 27,1 milyon takipçi ile Mesut Özil ismini görüyoruz. Ünlü futbolcu sağladığı takipçi kitlesiyle en çok takipçisi bulunan ünlüler arasında yer alıyor.
  • Bir sonraki ünlü isim ise 24,5 milyon ile Burak Özçivit oluyor. Burak Özçivit’i ise takip eden kullanıcı 14,5 milyon ile Hadise oluyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hiçbir Aygıt Sürücüsü Bulunamadı Hatası [Çözümü]

Instagram takipçi sayısı ile oldukça dikkat çekmeyi başarmış olan bu ünlüler, Türkiye’de edindikleri ünün yanında uluslararası birçok kişi tarafından takip edilen isimlerdir.

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Instagram takipçi sayısının artırılabilmesi için kullanıcıların gerçekleştirebileceği farklı birçok durum bulunuyor. Öncelikle buradaki kişilerin yapmış olduğu içeriklerin dikkat çekici olması son derece önemlidir.

Ancak milyonlarca kullanıcı içerisinden adınızın bulabilmesi için mutlaka özellikle ilk zamanlarda satın alma işlemleri gerçekleştirmeniz beklenebilir. Buy Youtube comments gibi paketlerin sunulmasını sağlayan yerel ya da yabancı şirketler aracılığı ile etkileşimlerinizin artmasını amaçlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku