Whatsapp Durum Mesajları

0 397

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Whatsapp mesajlaşma tipi bir akıllı telefon uygulamasıdır. Bilindiği üzere günümüzde çoğu insan bu uygulamayı düzenli olarak kullanmaktadır. Ailenize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ulaşmanın en kolay yollarından biridir. Whatsapp size internetten mesajlaşma, video gönderme, ses gönderme ve resim gönderme gibi özellikler sunar. Whatsapp’ın önemli özelliklerinden biri bilgisayarlarımızda kullandığımız anlık sohbet servislerinden farklı yani her zaman açık olmasıdır.  Mesajlar, uygulama kapalıyken bile sunucuda saklanır. Anlık bildirim etkinleştirilirse, hemen karşı tarafa iletilecektir.

Statista verilerine göre WhatsApp, aylık 2 milyar aktif kullanıcısıyla dünyanın 1 numaralı mesajlaşma uygulaması. Hızlı bir yükselişle WhatsApp, Facebook tarafından 2014 yılında 19 milyar dolara satın alındı ​​ve bu nedenle nihayetinde Zuckerberg’in elinde. Zuckerberg, kullanıcılara bu satın alma işleminden sonra verilerini paylaşmakta sorun yaşamayacaklarına söz verdi.

Whatsapp’ta durum resimleri o an hissettiğiniz duygu ve düşüncelerinizi bir resim paylaşarak anlatabilirsiniz ya da fotoğraf paylaşıp kendinizin o an ne durumda olduğunuzu ifade edebilirsiniz. Durum olarak da bilinen bu bölümde duygu ve düşüncelerinizi bir veya iki kelimelik kısa cümlelerle anlatabilirsiniz. Bu içerikte Whatsapp durumlarınız hakkında paylaşabileceğiniz en güzel sözler bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Zayıflama Çayları Kilo Verdirir Mi?

wpdurum.com

Sosyal Media Kullanımı :

Whatsapp Durum Sözleri | Profil İçin Kısa ve Anlamlı Sözler

 

Sosyal platform, bireylerin sosyalleşmek için kullandıkları çevrimiçi kanallara verilen isimdir. Bu kanallar sosyal medya platformları olarak da bilinir. İnsanlar bu platformları kullanarak birçok içerik türünü paylaşmaktadır. Paylaşılan içerik metin olabileceği gibi resim veya video da olabilir.

Whatsapp’ta video ve fotoğraf nasıl paylaşılır ?

WhatsApp’ı açın.

Durum’a dokunun.

Durum güncellemesi oluşturmak için: Android | iPhone

Yeni veya eski durum güncellemenizi paylaşmak istediğinize bağlı olarak iki paylaşım seçeneğiniz vardır:

Yeni durum güncellemesi paylaşma: Durumum altında Paylaş’a ( veya ) dokunun. Lütfen başka bir sekmeye geçtiğinizde Paylaş seçeneğinin kaybolacağını unutmayın.

Eski durum güncellemesini paylaşma: iPhone’da Durumum, Android’de ise Durumum’un yanındaki Diğer seçeneğine dokunun. Ardından, paylaşmak istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer seçeneğine ( veya ) ve sonra da Paylaş’a dokunun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni Apple Kimliği Nasıl Oluşturabilirim?

Görüntülenen paylaşım tepsisinde, durum güncellemenizi paylaşmak istediğiniz uygulamaya dokunun.

WhatsApp Durum Sözleri: Herkese Hitap Eden Durum Sözleri

Sitemizde Bulabileceğiniz Mesaj Türleri:

Doğum günü mesajları

Hayırlı Cumalar mesajları

Kısa romantik aşk mesajları

Sevgiliye günaydın mesajları

Sevgiliye özür mesajları

Bayram kutlama mesajları

Cuma mesajları

Esprili mesajlar

Ramazan mesajları

Daha birçok mesaj türüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde her kategoriye uygun mesaj türleri dışında uygun resimler bulmanız da mümkün.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku