Yenilenmiş Telefon İçin Neden YineYeniCep’i Tercih Etmelisiniz? Sıfırdan Farksız En İyi Fiyatlı Telefon Modelleri

0 440

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yenilenmiş telefon, bozulmuş olan akıllı telefonların gerekli tamirat işlemleri ve kozmetik işlemleri tamamlandıktan sonra yenilenmiş hale getirilmesiyle oluşturulur. Yenilenmiş telefonlar, sıfır telefon satın almaktan daha uygun fiyatlı ve ekonomiktir. Bu yazımızda yenilenmiş telefon nedir, teknik özellikleri nelerdir, yenilenmiş telefon ve ikinci el telefon farkı nedir, yenilenmiş telefon satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi soruların cevaplarını bulacağız.

yenilenmiş telefon nedir
yenilenmiş telefon nedir

Yenilenmiş Telefon Nedir? Teknik Özellikleri Nelerdir?          

Yenilenmiş telefonlar, müşteriler veya perakendeciler tarafından iade edilen telefonlardır. Ancak daha önce telefonların sahip oldukları tüm kusurları ve hataları onararak yenilenirler. Bu telefonlar, telefon kusurları üzerinde çalışan firmalara iade edilmekte ve daha sonra yenilenmiş telefonlar olarak yeniden pazarlanmaktadır. Bu tür telefonlar, yetkin bir teknisyen veya sertifikalı bir üçüncü şahıs tarafından incelenip sertifikalı hale getirilir böylece yeni gibi performans gösterirler ve yeni bir telefon gibi görünürler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 16: Apple Music Çalma Listesindeki Şarkılar Nasıl Sıralanır?

 

Yenilenmiş Telefon ve İkinci El Telefon Farkı Nedir?   

Herkes yepyeni telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer teknolojik cihazlar satın almaya gücü yetmez. Para biriktirmenin en iyi yolu, yenilenmiş telefon satan firmalardan iyi kullanılmış modeller aramaktır. İstediğiniz ürünü mükemmel durumda sunan yüksek puanlı bir satıcı bulduktan sonra aynı telefonun yenisini satın almaya kıyasla çok tasarruf edebilirsiniz. Burada, yenilenmiş telefon ararken bilinçli bir karar verebilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

Yenilenmiş Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler         

Yeni bir telefon satın almayı ve potansiyel olarak yepyeni bir telefon yerine yenilenmiş bir sürüm almayı düşünüyorsanız bazı şeyleri bilmeniz gereklidir. Yenilenmiş bir telefonun gerçekten ne kadar güvenilir olduğunu, maliyetini veya nelere dikkat etmeniz gerektiğini sorguluyor olabilirsiniz. En baştan başlayalım ve yenilenmiş telefon satın alırken bilmeniz gereken her şeyi size anlatalım.

Yetkili Satıcılar ve Servisler Bulun

Daha fazla mesaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cep Telefonu Kaç Yılda Bir Değiştirilmeli?

Telefonunuzu saygın ve yetkin bir satıcıdan almalısınız. Bu şekilde, içiniz rahat olur ve bir sorun çıkarsa firma ile iletişim kurabilirsiniz. Başkalarının ne söylediğini görmek için müşteri yorumlarına göz atmanız gerekir. Güvenilir bir markanın yetkili servisi tarafından yenilenen bir cep telefonu, çok daha emin bir satın alma kararı olacaktır.

yenilenmiş telefon garanti
yenilenmiş telefon garanti

Garantisi Olmasına Dikkat Edin

Yenilenmiş telefonla birlikte hangi garantinin gelmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Bu, telefonun arızalanması durumunda sizi korur. Ayrıca garanti kapsamını da iyice incelemeniz önemlidir. Hangi parçaların değiştiği konusunda satıcının size şeffaf davranması da önemlidir.

İade Politikasına Dikkat Edin

İnsanların fikirleri her zaman değişir, bu yüzden ne tür bir iade politikasının mevcut olduğunu mutlaka öğrenmelisiniz. yineyenicep.com’da 14 güne kadar iade hakkı geçerli.

Cihazın Pil Ömrüne Dikkat Edin

Mükemmel koşulları karşılamak için yenilenmiş telefonların en az % 80 pil ömrü olması gerekir. Bu ne anlama geliyor, merak ediyor olabilirsiniz: Telefonun pil sağlığı ekranı, ‘maksimum pil kapasitesi’ ve ‘en yüksek performans özellikleri’ ile ilgili verileri görüntüler. Dolayısıyla, ‘minimum %80 pil kapasitesi’ gördüğünüzde, bu, cihazın pilinin yeniyken kapasitesini ifade eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Geliştirici Seçenekleri
en iyi fiyatlı cep telefonları
en iyi fiyatlı cep telefonları

YineYeniCep’te En İyi Fiyatlı Telefon Modelleri ve Özellikleri

YineYeniCep’te Vestel Yenileme Merkezi tarafından yenilenmiş telefonlar 12 ay garanti ile size sunulur. Yenilenmiş telefonlar bakanlık ve TSE onaylı sertifikasıyla birlikte, ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilir. Yenilenmiş telefonun hangi özelliklerinin değiştiğini ve onarıldığını belirten bilgiler de sizinle paylaşılır böylece içiniz rahat eder. Yenilenmiş telefonunuzu 12 ay taksit imkanı ile % 100 güvenli bir şekilde satın alabilir; eğer kararınızı değiştirirseniz, 14 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku