Amazon Sipariş Geçmişi Nasıl Bulunur?

0 1.452

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Amazon sipariş geçmişinizi kontrol etmenin yeni yolları olan satıcılar için eksiksiz bir kılavuzumuz var. Amazon’da geçmiş siparişleri nasıl bulacağınızı ve indireceğinizi buradan öğrenin. Bugün müşteriler, Amazon.com’un ilk tercih olduğu farklı pazarlarda giderek daha fazla çevrimiçi alışveriş yapıyor. İnternette çok fazla alışveriş yapanlar için, tam olarak ne satın aldığınızı ve bu satın alımlara ne kadar harcadığınızı anlamak için son Amazon satın alımlarınızı takip etmek önemlidir. Bir şeyin eksik olması da mümkündür.

Çevrimiçi işletmeler ve kuruluşların da Amazon satın alma geçmişini görüntülemek için bir nedeni vardır. Amazon sipariş geçmişi için hesapları gözden geçirmek ve analiz etmek, alıcılara kişiselleştirilmiş bir yaklaşım geliştirmeye, müşteri ilişkileri yönetimi oluşturmaya ve müşteriyi elde tutmaya yardımcı olur. Amazon, bu çok uygun zamanlama aracına, bir Amazon Sipariş Geçmişi Raporuna sahipti. Bir yıl öncesine kadar kullanıcılar Amazon sipariş geçmişini birkaç tıklamayla indirebiliyordu, ancak şimdi bu seçenek yalnızca Amazon Prime Business hesap sahipleri tarafından kullanılabilir.

Daha fazla mesaj

Instagram Altyazı Özelliği Nedir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
Amazon Sipariş Geçmişi Bulma
Amazon Sipariş Geçmişi Bulma

Amazon Sipariş Geçmişi Bulma

  1. com’a gidin ve hesabınızda oturum açın.
  2. Sağ üstteki “Hesap ve Listeler”e dokunun.
  3. “Satın Alma ve Sipariş Tercihleri” bölümünde “Sipariş Raporlarını İndir” seçeneğini seçin.
  4. Bir rapor türü seçin: “Öğeler” varsayılandır ve tüm gönderileri gösterir, ancak “geri ödemeler” veya “iadeler” olarak değiştirmek için açılır menüyü kullanın.
  5. Bir başlangıç ​​ve bitiş tarihi seçin.
  6. “Rapor İste”ye dokunun.

Amazon, raporunuzu işlemeye başlayacaktır. Yalnızca birkaç saniye sürmelidir, ancak sipariş ettiğiniz her şeyi işlemeye çalışıyorsanız ve Amazon’u çok kullanıyorsanız daha uzun sürebilir. İşiniz bittiğinde Amazon, indirebileceğiniz bir elektronik tablonun bağlantısını size e-postayla gönderecektir. Siparişlerinizi, tarihe ve kimden sipariş ettiğiniz, ne kadar ödediğiniz, hangi ödeme yöntemini kullandığınız, ürünü nereye gönderdiğiniz gibi bilgileri ve daha fazlasını görmek için açın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku