Bahçeniz İçin Çekici Salıncak Tasarım Fikirleri

1 450

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İster evinizin bahçesinde, ister oturma odalarınızın mütevazı bir sıcak noktasında, göz alıcı bir salıncak tasarım, kaçınılmaz olarak mekanın genel estetik çekiciliğini yükseltecektir. Bu yazıda, iç ve dış mekanlar için bazı popüler salıncak tasarım fikirlerini paylaşıyoruz.

Zenginleştirilmiş Salıncak Tasarım Fikirleri

Normal Halat Hamak

Sıradan bir ip hamak bohem seçeneklerden biridir. Basit bir beyaz hamak veya hatta pamuklu çizgili katlanabilir bir hamak seçebilirsiniz. Sadece bir yastık açın ve muhteşem kış güneşinde güneşlenmek için rahatlık ağınız olacak. Aynı zamanda ekonomiktir ve fazla çaba gerektirmez.

Kanepe Salıncak

Açık ara en rahat salıncak tasarımı, kolayca memnun olmayanlar, gözlerini dış mekan veya yeterli alan verildiğinde iç yatak olarak ikiye katlayabilecek lüks bir kanepe salıncak tasarımına çevirebilir. Tezgah salıncağı gibi, kanepe salıncağı da aynı anda iki veya üç kişiyi kolayca barındırabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
Salıncak Tasarım
Salıncak Tasarım Fikirleri

Yuvarlak Örgü Bahçe Salıncak

Bahçenizi veya balkonunuzu evinizin lüksü tanımlayan önemli bir parçasına dönüştürmek ister misiniz? İdeal stil ifadesi olacak yuvarlak bir bahçe salıncağı seçin. Üzerinde dinlenmek isteyen herkesin havasını yükseltecek kompakt ancak zahmetsizce şık bir salıncak tasarımıdır. Ağırlıklı olarak tek kişilik olduğu için, evinizin koşuşturmacasından uzakta özel bir yalnız konfor parçası bile olabilir. Herhangi bir renkte olabilir. Bununla birlikte, siyah ve beyaz en popüler seçimlerdir, çünkü bu renkler herhangi bir minderle iyi gider. Hamaktan daha pahalıdır, ancak sağladığı saf rahatlık duygusu, hafif fiyat artışını telafi etmekten daha fazlasını sağlar.

Lastik Salıncak Tasarımı

Normal bir metal salıncak maliyetinden bunalanlar veya daha köklü, rüstik hissi arayanlar, bir lastik salıncak tercih edebilir. Kolayca hepsinin en ekonomik ve hızlı seçeneği olan bir lastik salıncak benzersiz ama basit bir fikirdir. Amacınız ilginçse, bu salıncak tasarımı onu yerine getirecektir. Tek ihtiyacınız olan bir ağaç, güçlü bir ip ve bir lastik. Güvenli bir oturma yerinin olmaması bazılarını yıldırabilir, ancak günün sonunda ihtiyacınız olan tek şey yeterince güvenli bir ip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Eviniz İçin En Yeni TV Ünitesi Tasarımları
1 yorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku