Dogecoin ve Babydoge Nedir?

1 492

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bugün ki makalemizde yeni nesil kripto paralardan Dogecoin ve Babydoge nedir sorularına yanıt verecek ve fikir edinme yoluna gideceğiz. Kripto para yatırım sektöründe çok ciddi değişimler adından söz ettiriyor. Yatırımcı profilleri değiştikçe çok ciddi yenilikler meydana geliyor ve bu yenilikler aslına bakarsanız birçok kazanç yöntemlerine de işaret ediyor demek yanlış olmaz.

Elon Musk, bilindiği üzere dünyanın en önemli iş insanlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Twitter üzerinden attığı tweetler ile birlikte kripto para sektörüne de ciddi manada ilgi gösteriyor. Özellikle işaret ettiği kripto para birimlerinin de ciddi anlamda yükseliş göstermesi çok çeşitli soru işaretlerini beraberinde getiriyor.

Dogecoin Nedir?

Dogecoin, yazılım mühendisleri tarafından eğlence amaçlı geliştirilmiş ve alternatif bir ödeme yöntemi olma amacı güden bir kripto birimidir.

Bu kripto para birimi, çıktığı ilk günden itibaren adı ile ve logosu ile de aslında sektörün en çok ilgi gören markalarından birisi oldu. Elon Musk, özellikle bu kripto para birimini uzaya göndereceğini açıklaması ile birlikte çok ciddi manada değişimler yaşandı demek yanlış olmaz. Çok kısa sürede çok ciddi bir yükseliş gösteren blok zinciri, hala da yükselişine devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kış Lastiği Yazın Kullanılır mı?

Gelecek vaat eden ve kazandırması muhtemel kripto para birimleri içerisinde en çok rağbet gören alternatiflerden de birisidir. DOGE, günümüz birimlerine bakıldığı zaman anlık hareketler ile birlikte çok ciddi değişimleri de getiriyor. Dolayısı ile takibini yapmanın büyük önem arz ettiğini söyleyebiliriz.

Dogecoin

Babydoge Nedir?

Babydoge, Dogecoin altyapısında geliştirilmiş olan ve parçalanma sonucu alternatif bir şekilde kendisini gösteren altcoin birimidir.

Elon Musk’ın attığı tweetler ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde Doge’nin ciddi manada yükseliş göstermesi, şirketi alternatif seçeneklere doğru eğilim gösterme noktasında ikna etmiş ve kısa süre içerisinde adından söz ettirmiştir. BABYDOGE kısaltması ile birlikte kripto para yatırım sektöründe çok ciddi manada yükseliş göstermiştir. Elon MUSK’ın bu altcoin birimi ile alakalı olarak da tweet atması ile birlikte maddi değeri daha da fazla yükselmiştir.

BABYDOGE birimi de an itibari ile yatırım uzmanları tarafından en ciddi gelecek vaat eden kripto birimleri arasında gösterilmektedir. Hal böyle olunca da alternatiflerin en iyi şekilde değerlendirilmesi dikkat çeken bir diğer unsur olarak da söylenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Model ve Yıla Göre Hangi Mac’e Sahip Olduğunuz Nasıl Anlaşılır?

Babydoge

Dogecoin Mi? Babydoge Mi?

Öncelikle bu makalede geçen hiçbir bilgi YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Kripto sektörünün ciddi manada ilgi görmesi ile birlikte anlık kazanılan paraların da yatırımcı kitlesini ciddi manada etkilediğini görmekteyiz. DOGE birimleri ise yaşadığı yükseliş ile birlikte adından ciddi manada söz ettiriyor.

An itibari ile iki kripto para biriminin de Elon Musk’ın kontrolü altında olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Hal böyle olunca her ne olursa olsun ciddi manada ön planda tutulması gereken bir birim. Asla yüksek paralara yatırım yapmamak kaydı ile düşük bütçeler ile birlikte ve uzun vadede hareketlerini izlemek mantıklı olabilir.

Bu sektör içerisinde asla yüksek paralar ile yatırım yapmayın. Aynı zamanda gözden çıkardığınız paralar mevcut ise bu paraları yatırım amaçlı kullanın. An itibari ile yeni çıkarılan bir altcoin birimi olduğu için Babydoge biraz daha güven arz ediyor gibi görünüyor. An itibari ile piyasaların genelinde bir eş zamanlı düşüş söz konusu olduğundan dolayı düşüş esnasında alım yapmak daha mantıklı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TikTok Önbelleği Nasıl Temizlenir?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku