En İyi Tek Oyunculu Nintendo Switch Oyunları

0 179

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Nintendo Switch, taşınabilir tasarımının yanı sıra TV’de oynanabilme özelliği sayesinde video oyun dünyasına hükmetmeye devam ediyor. Bunun da ötesinde Switch, çok oyunculu deneyimlerden tek başına oynanabilenlere ve bunların arasında kalanlara kadar tarihin en iyi oyun serilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Çok oyunculu ve çevrimiçi oyunlar büyük kitlelere sahip olsa da, tek oyunculu oyunlar video oyunlarının başlangıcından bu yana unutulmaz deneyimlere yol açan temel bir unsur olmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak, Nintendo Switch’teki en iyi tek oyunculu oyunlara bir göz atmaya karar verdik. Bu liste, bazılarının çok oyunculu bir bileşeni veya çevrimiçi işlevi olsa bile, çevrimdışı oynanabilen oyunlardan oluşuyor. RPG’lerden platform ve bulmaca oyunlarına kadar birçok farklı türü ele alacağız, bu nedenle herkes için küçük bir şeyler olacağını umuyoruz.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition

Başlangıçta Nintendo Switch için tasarlanmamış bir oyunla başlayalım. The Witcher 3: Wild Hunt ilk olarak 2015 yılında PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü ve güzel yayılan açık dünyası, ilginç karakterleri ve hikayesi ve yapılacak şeylerin çokluğu sayesinde tüm zamanların en sevilen RPG’lerinden biri haline geldi. CD Projekt Red, 2019 yılında Saber Interactive ve Nintendo ile ortaklık kurarak The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ı Switch’e getirdi ve bu muhteşem bir başarı. Bu sürüm, Hearts of Stone ve Blood and Wine dahil olmak üzere daha önce yayınlanan tüm DLC ve genişletmelerle birlikte geliyor ve hareket halindeyken veya TV’nizde oynanabiliyor. Elbette Switch’te diğer platformlarda olduğu kadar iyi görünmüyor ve çalışmıyor, ancak grafiksel olarak bu kadar yoğun bir oyunun bir el cihazında mevcut olduğunu görmek mucizevi. Keyfini çıkarmanız için 150 saatten fazla içeriğe sahip, içinde kaybolmak için harika bir RPG.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mutlaka Oynanması Gereken Oyunlar Listesi 2021
Tek Oyunculu Nintendo Switch Oyunları
Tek Oyunculu Nintendo Switch Oyunları

Super Mario Odyssey

Bazı nedenlerden dolayı, birçok Nintendo hayranı Super Mario Odyssey’in ne kadar iyi olduğunu gözden kaçırıyor gibi görünüyor. Bazı riskler alan, denenmiş ve gerçek Super Mario formülünü genişleten ve serideki en canlandırıcı oyunlardan biri haline getiren bir oyundur. Odyssey, çeşitli temalara sahip büyük açık seviyeler içeriyor ve sadece estetik olarak değil, oynanışında da tonlarca çeşitlilik sunuyor. Bu seviyeler, keşfetmeniz için birçoğu bulmanın ne kadar zor olduğuna göre değişen çok sayıda sır içerir. Bu oyundaki yeni özelliklerden biri, bir T-rex de dahil olmak üzere karşılaştığınız birçok yaratığa “sahip olmak” için fırlatılabilen Cappy şapkasıdır! Bu oyun saf bir eğlence ve New Donk City seviyesi sırasında tüm zamanların en etkileyici müzik bölümlerinden birini içeriyor.

Dark Souls: Remastered

Orijinal Dark Souls’u Nintendo Switch üzerinde oynayabilmek çok özel. Video oyunu topluluğunda birçok kalbe yakın ve değerli olan bir oyundur ve Dark Souls Remastered’ın piyasaya sürülmesiyle hareket halindeyken oynayabilirsiniz. Bu sürüm, orijinalinin temelini korurken biraz geliştirilmiş görseller ve yaşam kalitesi güncellemeleri içeriyor. Elbette, en iyi şekilde görünmüyor – özellikle Switch’te – ancak ilk oyun bile piyasaya çıktığında kaba görünüyordu. Dünya çapında bu kadar çok oyuncuyu çeken şey görselleri değildi. Bu versiyon, mükemmel seviye tasarımı ve atmosferik hikaye anlatımıyla sıkı, kalp atışlarını hızlandıran oynanışı koruyor ve onu tüm zamanların en iyi aksiyon RPG’lerinden biri haline getiriyor. Yaşlanma belirtileri gösteriyor, ancak bu Dark Souls’un tasarım açısından ne kadar önemli olduğunu ortadan kaldırmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PlayStation 5 İnternete Nasıl Girilir?

Celeste

Celeste ne kadar olağanüstü bir oyun. Görünüşte zorlu bir 2D platform oyunu, ancak onunla sadece 30 dakika geçirdikten sonra bile çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz. Celeste’deki ana fikir zorlukların üstesinden gelmektir. Oyunda, gerçek hayattaki engeller için bir metafor görevi gören bir dağa tırmanmakla görevlendiriliyorsunuz. Bu nedenle Celeste’nin zorluğunu artırdığını ve asla imkansız görünmeyen adil bir meydan okuma sunduğunu görmek uygun. Tüm öncül, kendinizi keşfetmeyi öğrenirken zorluğun üstesinden gelmek ve dağa tırmanmaktır. Önermesi çarpıcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda doğru hissettiren sıkı, duyarlı kontrollerle oynanışı son derece tatmin edici. Hikayesini burada spoiler vermeyeceğiz ancak Celeste’in 2018’de bu kadar çok Yılın Oyunu ödülü kazanmasının bir nedeni olduğunu söylemek yeterli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku