The Sims 4 Hileleri: PC, Xbox, PS4, PS5 ve Daha Fazlası İçin Tüm Hile Kodları

0 616

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

The Sims serisi yıllardı  piyasada ve oyuncuları kendi tuhaf dünyasına çekme yeteneği sayesinde son derece başarılı olmuştur. En yeni oyun olan The Sims 4, 2014 yılında piyasaya sürüldü ve serinin mirasını devam ettirerek oyunculara bir Sim yaratmanın rafine bir yolunu sunmanın yanı sıra yaşam kalitesi iyileştirmelerinin ağır bir listesini ekledi. Saçmalamaya ve daha da çılgınlaşmaya hazır olduğunuzda, oyunun istatistiklerinizi artırma, sınırsız para kazanma ve ölümü yok etme (veya ölüme neden olma) gibi her türlü şeyi yapabilmenizi sağlayan geniş hile yelpazesine dalmak isteyebilirsiniz. Video oyunlarındaki hile kodları çoğunlukla geçmişin bir kalıntısıdır, ancak The Sims 4 hala onları ön plana çıkarmaktadır. Düzinelerce düzinelerce hile var. Bu listede, en kullanışlısından en aptalına ve aradaki her şeye kadar mutlak en iyileri paylaşacağız. Bunlar en iyi Sims 4 hileleri.

Sims 4’te Hileler Nasıl Etkinleştirilir?

The Sims 4’te, sadece bir hile kodu yazıp çalışmasını bekleyemezsiniz. Birçok açıdan karmaşık bir oyundur ve hileleri kullanmak, dalmadan önce biraz açıklama gerektirir. Yeni başlayanlar için, oyun içinde hile kullanma özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. Platformunuza bağlı olarak, bunları etkinleştirme konusunda küçük farklılıklar  bulunmaktadır. PC’de, hile konsolunu açmak için Ctrl + Shift + C (Mac’te Command + Shift + C) tuşlarını basılı tutmanız gerekir. Buraya geldiğinizde, hile konsoluna testingcheats on yazmanız gerekecek. Bunu yapmak hileleri girmenize izin verecektir. Hilelerin çalışması için tam olarak yazıldığı gibi yazmanız gerekir. Hileleri devre dışı bırakmak için aynı kutuya testingcheats off yazın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam'den Oyun Nasıl İndirilir?

PS4 ve Xbox One’da hile konsoluna ulaşmak için tetik düğmelerine aynı anda basmanız gerekir. PS4 veya Ps5’te L1, R1, L2, R2 ve Xbox One veya Xbox Series X’te LB, RB, LT, RT. Hepsine aynı anda bastıktan sonra, hile konsolu açılacak ve hileleri etkinleştirebilmek için yukarıdaki adımların aynısını izlemeniz gerekir. Hileleri girebilmek için testingcheats on yazın. Bir konsolda hileleri etkinleştirmenin çoğu kupa ve başarımı kazanma yeteneğini ortadan kaldıracağını unutmayın, bu nedenle bunları akıllıca kullanın. Hileler, aynı hile konsoluna belirli kodlar yazılarak kullanılmaktadır. Kodu doğru girdiğinizde bir bildirim alırsınız ve hangi kodu etkinleştirdiğinizi size söyler.

The Sims 4’teki Para Hilesi Nedir?

The Sims 4’te anında para kazanma konusunda yanlış yapamazsınız. Neyse ki, paranızın hiç bitmediğinden emin olabilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı hile kodu bulunmaktadır. Anında para kazanabilmek için aşağıdaki kodları yazın:

 • rosebud – 1,000 simoleon
 • kaching – 1,000 simoleon
 • motherlode – 50,000 simoleon
 • Para [miktar]: Aktif hanenin fonlarını verilen miktara ayarlar.
 • modify_funds [+/-][amount]: Etkin hanenin fonlarına verilen miktarda Simoleon ekler veya çıkarır.
Daha fazla mesaj

Steam Refund Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PC için En İyi Bölünmüş Ekran Oyunları

Alternatif olarak, belirtilen miktarda parayı anında kazanmak için Para # yazabilirsiniz. Örneğin, 50 simolyon istiyorsanız, hileleri etkinleştirdikten sonra Para 50 yazarsınız. Bu yöntemi kullanmanın, sahip olduğunuz toplam para miktarına ekleme yapmak yerine onu değiştireceğini unutmayın.

İnşa Modu Hileleri

Bazı insanlar The Sims 4’te yalnızca mükemmel bir ev inşa etmeye odaklanır ve oyun size bunu kolayca yapabilmeniz için araçlar sunsa da, hile yapmak bunu çok daha keyifli hale getirebilir. En iyi hilelerden biri, kelimenin tam anlamıyla her yerde inşa etmenize olanak tanırken, diğer hileler size herhangi bir Kariyer Öğesinin kilidini anında açma yeteneği verir. İnşa etmek için çok fazla zaman harcayacaksanız, aşağıdaki hilelere göz atmanız önerilir:

 • FreeRealEstate On – Her yerde ücretsiz inşa edin
 • FreeRealEstate Off – Herhangi bir yerdeki binayı ücretsiz olarak kapatın
 • moveobjects on – Izgara yerleşiminden bağımsız bir şekilde nesneleri herhangi bir yere taşıyın
 • enablefreebuild – Her yerde oluştur
 • ignoregameplayunlocksentitlement – Yapı modunda kilitli Kariyer Öğelerinin kilidini açar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam Diske Yazma Hatası Nasıl Çözülür?

Bunların hepsini veya bazılarını bir arada kullanmak size para kazandıracak veya herhangi bir yerde inşaat yapmanıza izin vererek size normalden çok daha fazla özgürlük sağlayacaktır.

The Sims 4 Hileleri
The Sims 4 Hileleri

Hamilelik Hileleri

Kimin The Sims 4’te uzun bir hamilelik süreci boyunca oturacak vakti var ki? Neyse ki, işleri muazzam bir şekilde hızlandıracak birkaç hamilelik hilesi var. Bir Sim’i belirli bir üç aylık döneme kadar hamile bırakabilmek için hile konsoluna şu kodları yazın:

 • add_buff buff_pregnancy_trimester1 – Sim veya Hayaleti ilk üç aylık dönemde hamile bırakın
 • add_buff buff_pregnancy_trimester2 – Sim veya Hayaleti ikinci üç aylık dönemde hamile yapar
 • add_buff buff_pregnancy_trimester3 – Sim veya Hayaleti üçüncü üç aylık dönemde hamile yapar
 • add_buff buff_pregnancy_inlabor – Sim veya Hayalet’i zamanında hamile bırakır
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku