Remnant 2’deki En İyi Silahlar

0 299

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Remnant 2 de dahil olmak üzere çoğu Souls benzeri oyunda kendi kişisel beceriniz zayıf bir silahı telafi edebilirken, yeterince hasar veremediğiniz için dövüşlerde gerekenden çok daha uzun süre harcamak asla eğlenceli değildir. Bu türdeki çoğu geleneksel oyunun aksine, Remnant 2 ateşli silahlara büyük önem veriyor, ancak yine de pek çok uygulanabilir yakın dövüş seçeneği var. Silahların tipik olarak bir ton istatistiği olmamasına rağmen, bunlar, yükseltmelerle nasıl değiştiğinden bahsetmek yerine, herhangi bir Dark Souls silahının yaptığı gibi, yapınız için dikkate almanız gereken birçok değişkene sahiptir. Bazı silahlar satın alınabilir, ancak çoğunu sürekli değişen dünyayı keşfederek ve görevleri tamamlayarak bulacak ve üreteceksiniz. Hiç kimse oyun sonunda işe yaramaz hale gelecek bir silaha yatırım yaparak değerli malzemelerini boşa harcamak istemez. Peki, Remnant 2’de zaman ayırmaya değecek en iyi silahlar nerede?

Remnant 2'deki Silahlar
Remnant 2’deki Silahlar

Cube Gun

Bu tabanca Remnant 2’de bulabileceğiniz en güçlü silahlardan biridir. Özel bir silahtır, yani Cube Gun adı verilen bir modla birlikte gelir, dolayısıyla bu silahın adı da buradan gelmektedir. Cube Gun varsayılan olarak 15 hasar verir, 7,5 RPS ile ateş eder ve 5 şarjör boyutuna sahiptir ki bunların hepsi bu silah türü için çok güçlüdür. Ancak mod, bu silahın bu listedeki yerini kazanmasının nedenidir. Cube Gunkullanarak, karakterinizin etrafında 15 saniye boyunca bir kalkan oluşturacak ve 1. seviyede 800’e kadar hasarı emeceksiniz. Bu yeterince güçlü değilse, modu aktifken ikinci kez etkinleştirirseniz, kalkanı çarptığı herhangi bir düşmana hasar vermek için bir mermi olarak gönderir ve o zamana kadar emdiği daha fazla hasar, verdiği hasara eklenir.

Daha fazla mesaj

Steam Refund Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   GTA 5 Karakterleri

Nightfall

Uzun Silahlar Remnant 2’de çoğu oyuncunun birincil silahı olacak ve Nightfall kendi sınıfındaki neredeyse tüm diğer silahları sudan çıkarıyor. Temel hasarı 31’den başlar, 5 RPS’ye ve 10’luk şarjör boyutuna sahiptir. Ancak bu silahın Dreadwalker modunu etkinleştirdiğinizde, bu temel istatistikleri unutabilirsiniz. Dreadwalker, Nightfall’a sonsuz cephane verir ve onu %35 daha hızlı ateş hızına ve %10 can kaybına sahip tam otomatik bir tüfeğe dönüştürür. Tüm bunlar 10 saniye boyunca sürer, bu da etraftaki normal çeteleri alt etmek veya bir boss’a ciddi bir acı vermek için fazlasıyla yeterli bir süredir.

Enigma

Tabancalara geri dönecek olursak, Küp Tabancasına alternatif olarak Enigma’yı şiddetle tavsiye ediyoruz. Enigma 22’den başlayarak çok daha fazla hasar verir, ancak yalnızca 4 RPS. Tüm silahlarda olduğu gibi, Enigma’nın hasar vermenin iyi bir yolundan bir güç merkezine dönüşmesi modda gerçekleşir. Kaos Sürücüsü, 10 saniye boyunca saniyede 20 şok hasarı vermek için aralarında yıldırım zinciri oluşturan (10 metre içinde) düşmanlara elektrik sivri uçları fırlatır. Ve bu sadece ipten aldıkları hasarın miktarıdır. Çiviler tek başına saniyede 50 şok hasarı verirken, bir hedefi vurduğunuz her ek çivi %25 daha fazla hasar verir. Doğru kullanıldığında, bu silah grupları saniyeler içinde eritebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PUBG Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Alpha/Omega

Bu silah, adından da anlaşılacağı gibi her şeyin sonu olmasa da, yaklaşıyor. İstatistikler açısından, 15 hasar ve 7,2 RPS ile biraz etkileyici değil. Her zaman olduğu gibi, asıl hikaye modlarda yatıyor. Beta Işını bir hedefi 30 saniye boyunca Markalı statüsüyle işaretler. Damgalanmış bir düşman öldüğünde, arkasında o damgayı bırakır ve siz yeniden doldurduğunuzda ya da silah değiştirdiğinizde 225 hasar vererek patlar. Aynı düşmanı üç defaya kadar damgalayabilirsiniz, her biri %50 daha fazla hasar verir, ayrıca damgayla öldürdüğünüz tüm düşmanlar silahınıza %5 ila %15 arasında cephane ve mod gücü geri kazandırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku