Birine WhatsApp Çağrı Bağlantısı Nasıl Gönderilir?

1 351

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Herhangi birine Whatsapp çağrı bağlantısı göndermeyi öğrenmek ister misiniz? Merak etme! Artık WhatsApp’ın güncellenen özelliği sayesinde herkes tek bir dokunuşla aramalara katılabilir. Ayrıca, Meta’nın sahip olduğu mesajlaşma uygulaması artık Google Meet ve Zoom toplantılarına bağlantılara nasıl erişebileceğinize benzer şekilde çalışan yeni bir Arama Bağlantıları özelliğine sahip.

Whatsapp Çağrı Bağlantıları Oluşturmak İçin Basit Adımlar

Aşağıda belirtilen bu basit adımlar, bir Whatsapp arama bağlantısı oluşturmanıza olanak tanır. Arama Bağlantısı Oluştur seçeneği, arama geçmişi listesinin en üstünde olacak ve Arama Bağlantılarına, WhatsApp hesabınızın Arama bölümünden erişilebilecektir. Bağlantıyı oluşturmanız ve görüşmeye katılmasını istediğiniz kişilere göndermeniz yeterlidir.

  1. Öncelikle, WhatsApp uygulamasının en son sürümünü bulmak için Apple Store veya Google Play Store’u bulun.
  2. Ardından, Uygulamanıza erişin ve ardından “Aramalar” sekmesini seçin.
  3. Daha sonra, bu özelliğe yalnızca “Create Call Link” seçeneğine erişiminiz varsa erişebilirsiniz.
  4. Ardından, “Arama Bağlantısı Oluştur”u seçtiğinizde WhatsApp, diğer kullanıcılarla paylaşmanız için bir arama bağlantısı oluşturacaktır.
  5. Sonunda, URL kopyalanmalı ve seçilen kişilerin sohbet pencerelerine yapıştırılmalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İstanbul'da Filipinli Bakıcı İhtiyaçlarınız İçin Damla Danışmanlık
Birine WhatsApp Çağrı Bağlantısı Nasıl Gönderilir?
Birine WhatsApp Çağrı Bağlantısı Nasıl Gönderilir?

Yani, evet, artık bir Whatsapp bağlantısını aileniz, arkadaşlarınız ve kişi listenize eklenmemiş diğer kişilerle paylaşmak mümkün. Ayrıca, yeni Whatsapp Çağrı Bağlantıları özelliği özellikle dikkate değer değildir, ancak tekrar tekrar kişi eklemeyi atlamak istiyorsanız yardımcı olabilir. Bağlantıyı göndermek, insanları aramaya davet etmek için gerekli olan tek şeydir. Yani, bu harika özellik artık Whatsapp’ta mevcut. Lütfen deneyin ve deneyiminizin altında onu ne kadar harika bulduğunuza dair yorum yapın.

1 yorum
  1. […] bu kolay adımlarla mevcut konumunuzu WhatsApp aracılığıyla herhangi bir kişiye kolayca […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku