Dekoratif Kitaplık Önerileri

1 9.330

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kitaplık, eviniz için hem kullanışlı hem de dekoratif bir ürün. Salonda ya da oturma odasında kullanılabilir.

Dekoratif kitaplık için pek çok önerimiz var. Evinizin dekorasyonuna göre hareket etmeniz halinde, çok şık bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Gerek kitaplıkta kullanılacak olan aydınlatmalar gerekse diğer objeler, şık bir görünümün olmasını sağlayacaktır. Kitaplık önerileri arasında ahşap modellerin yanı sıra, metal modeller de var.

Bu sayede tamamen sizin nasıl bir dekorasyon yapmak istediğiniz ile ilgili seçim yapmak daha kolay olacaktır. Klasik bir dekorasyon için önerimiz, mutlaka kitaplık seçiminde ahşap modellerin kullanılmasıdır. Ahşap olan modeller, çok daha zarif durabilir.

Ayrıca boyut konusunda da tamamen odanın boyutuna göre hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Dikkat çeken ve şık olan, aynı zamanda işlevselliği de en üst seviyede olan bir kitaplık seçmeniz mümkün olacaktır.

Dekoratif Kitaplık Modelleri

 

Kitaplık modelleri arasında neler var? Sizin için dekoratif kitaplık modelleri için seçenekleri sunuyoruz. Sizin nasıl bir model istediğiniz, salonuna hangisinin daha uyumlu olacağı noktasında hareket ederek seçim yapabilirsiniz. Kitaplıklar için sunulan seçenekleri değerlendirip ona göre hareket edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Banyo Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modeller arasında yer alan raf şekline olan minimal kitaplıklar da olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Oda boyutu ve kullanım durumunu göz önünde bulundurun.

  • Ahşap kitaplık: En çok tercih edilen model olabilir. Ahşap olan modellerin ipli olan seçenekleri, hem modern hem de klasik bir görüntüyü bir arada bulundurur. İpli olan askılıklar, kitapların durmasını sağlar. İşlevselliğin de olduğu bu modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Metal kitaplık: Metal olan modeller için ise daha genç odası tadında bir görüntü söz konusu olacaktır. Aynı zamanda metal olan dolaplar ile salonda kullanılan diğer eşyaların uyumunu da göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın.
  • Minimal kitaplık: Eğer sadece dekoratif amaçlı kullanacaksanız, mutlaka önerimiz minimal olan kitaplardan yana olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, tamamen daha küçük boyutlarda olanları seçmeniz öneriliyor.

Sizin için önerilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Boyut açısından mutlaka odanızın boyutunu ve ihtiyaç durumunu göz önünde bulundurmanız önerilir.

Dekoratif Kitaplık Raf

Daha fazla mesaj

Pike Takımı Nedir? Nasıl Kullanılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Pongal Ev Dekorasyonu İçin İpuçları
dekoratif duvar kitaplığı
dekoratif kitaplık raf

Dekoratif açıdan kitaplıkların pek çok seçeneği var. Dekoratif kitaplık raf olarak tercih edilmesi durumunda, direkt olarak duvara monte edilen şekilde oluyor. Kullanımı hem işlevsel hem de pratik oluyor. Siz de hemen bunları tercih ederek rahat kullanabileceğiniz bir model kullanabilirsiniz. Sizin için sunulan raflarda boyutların farklı olması, renkli raflar olması gibi seçeneklere bakarak daha salaş bir dekorasyonda tercih edebilirsiniz.

  • Farklı rafların bir arada olduğu kitaplık raflar
  • Rafların farklı renklerden oluştuğu kitaplıklar
  • Rafların minik boyutlarda olduğu kitaplıklar
  • İşlevselliği maksimum olan kitaplıklar

Gibi seçenekleri değerlendirip ona göre bir seçim yapabilirsiniz.

Dekoratif Kitaplık Fiyatları

 

Peki, dekoratif olarak alacağınız bu kitaplıklar için fiyat nedir? İlk olarak bilmeniz gereken, fiyat konusunda seçilen modele göre fiyatlandırma olduğudur. Çok büyük olan bir kitaplık için minimal boyutlarda olan kitaplıklara göre daha pahalı olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca ağaç malzemesinden yapılan, ahşap olan modeller için de fiyat daha pahalı olabilir. Kalite ve dayanıklılık durumunu göz önünde bulundurup, ona göre seçim yaparak satın alabilirsiniz. En uygun ödemeler ile satın almanızı sağlayacak olan fiyatlar da vardır. Zaman zaman uygulanan indirimler sayesinde, dekoratif kitaplık fiyatları konusunda dekoratif kitaplık n11  en avantajlı seçenekleri göreceksiniz. Dilerseniz sorun yaşamadan memnun kalacağınız şekilde ödemeleri yaparak satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Eviniz İçin Korkuluk Tasarım Fikirleri

Metal Dekoratif Kitaplık

 

En çok tercih edilen ve hafifliği, pratikliği ile bilinen kitaplık modellerinden biridir. Kullanımı son derece pratik ve kolay olduğundan siz de hemen tercih ederek metal olan modelleri de kullanabilirsiniz. Sunulan seçeneklerde farklı raf boyutları olduğunu göreceksiniz. Bu modelleri incelemeniz durumunda, hem sizin için uygun olacak hem de alana uyumlu olacak. Aynı zamanda rafların boyanarak farklı renklerde kullanılması da mümkün.

Metal olan dekoratif kitaplıklar için bu mümkün olacaktır. Metal dekoratif kitaplık için seçiminizi yaparken, boyut ve renk konusunda özenle hareket etmeniz yeterlidir. Bunu göz önünde bulundurarak hemen seçim yapabilir, en iyi şekilde salonunuzu dekore etme imkanı bulabilirsiniz.

En iyi modeller arasından seçim yaparak kitaplığınızı alabilirsiniz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku