Diablo 4’te Dünya Katmanı Nasıl Değiştirilir?

0 506

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Diablo serisinin önceki tüm oyunları, kolaydan zora ve ötesine uzanan bir listeden seçim yaptığınız daha geleneksel bir zorluk seviyesi sistemine bağlı kalmıştır. Diablo 4’te bu sistem Dünya Kademeleri şeklinde biraz değiştirilmiştir. Ancak bu sistem düşmanların ne kadar zorlu olduğunu değiştirmekten daha fazlasını yapıyor, bu nedenle tam olarak nasıl çalıştıklarını ve oynadıkça nasıl değiştirileceğini anlamak, nihai iblis avcısını inşa etmenin tek yoludur. Sanctuary’nin derinliklerine doğru yola çıkmadan önce, Dünya Katmanı nasıl değiştireceğinizi ve bunun Diablo 4’te ne gibi etkileri olacağını burada bulabilirsiniz.

Diablo 4'te Dünya Katmanı
Diablo 4’te Dünya Katmanı

Dünya Kademeleri Nasıl Değiştirilir?

Oyunu başlattığınızda bir Dünya Katmanı seçmiş olsanız da, oyununuzun geri kalanında bu seçime bağlı kalmazsınız. İstediğiniz zaman değiştirmenin iki yolu vardır.

Adım 1: Dünya Kademenizi değiştirmenin en kolay yolu ana menüye gitmektir.

Adım 2: Dünya Kademesini Değiştir seçeneğini seçin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Minecraft'ta Kaplumbağalar Nasıl Üretilir?

Adım 3: Hangi Dünya Kademesinde oynamak istiyorsanız onu seçin.

Adım 4: İkinci yol ise oyun içindeyken değiştirmektir.

Adım 5: Diablo 4’teki tüm ana konumlarda bulunabilen herhangi bir Dünya Katmanı Heykeline gidin, ilk bulacağınız Kyovashad’dır.

Adım 6: Onunla etkileşime geçin ve yeni Dünya Katmanınızı seçin (bunun sizi oyunun yeni bir örneğine yükleyeceğini unutmayın).

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku